Mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons.

19.5.2024

Mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons. a jak se používá?
A:Mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons. je kořen této rostliny, který se tradičně používá ke výrobě mýdel a kosmetických přípravků. Také má léčivé účinky při problémech s kůží, ale používá se pouze zevně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons. získává?
A:Mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons. se získává sušením a mletím kořene této rostliny. Poté se může používat jako přísada do mýdel a kosmetických přípravků.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze koupit mydlici lékařskou kořen řez. Saponaria officinalis radix cons.?
A:Mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons. se dá zakoupit v některých lékárnách, obchodech s bylinami a přírodními produkty nebo online na specializovaných eshopech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons. nějaké vedlejší účinky?
A:Mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons. může při nadměrném užívání způsobit podráždění kůže, takže je důležité dodržovat doporučené dávkování a používat pouze zevně.

e a vědeckých názvů Mydlice lékařská (Saponaria officinalis) je druh byliny, která je oblíbená pro svoji řadu terapeutických vlastností. Je to původem evropská bylina s bohatou historií. Používá se jen její kořen, který se dá zakoupit ve formě suchého prášku. Mydlice lékařská má silné antiseptické a protizánětlivé účinky a je účinná pro léčbu potíží s dýchacími cestami, jako je například astma, bronchitida a kašel. Léčivé účinky tohoto bylinného kořene jsou také využívány jako diuretikum a choleretikum (pro podporu vylučování žluči). Tento kořen je také výborným pomocníkem pro léčbu vyrážek na pokožce. Může účinně dezinfikovat a zklidnit pokožku, přičemž jeho antiseptické účinky současně bojují proti bakteriím a infekcím. Mydlice lékařská byla také dlouhodobě používána při léčbě poruch srdečního rytmu a srdce bolesti. Bylo prokázáno, že posiluje srdeční sval a pomáhá udržet cévní síť čistou a zdravou. Koupím suchého kořene mydlic lékařských, je důležité zajistit si, aby byly koupeny od seriózního prodejce a označeny jako „Saponaria officinalis radix cons.“ Nezapomeňte se poradit se svým lékařem před užíváním byliny a dbát na bezpečnostní opatření. Mydlice lékařská je starobylý léčivý kořen, který má velké terapeutické výhody a může mít blahodárný vliv na různé fyzické problémy. Svým lékařem si však nezapomeňte před užíváním řádně promluvit.

Mydlice lékařská kořen řez. Saponaria officinalis radix cons.
Skladem (10+ kg)
514,10
459,02 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....