Mučenka pletní nať 50g

13.6.2024

Mučenka pletní nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je pletní nať?
A:Pletní nať je rostlinný produkt získávaný z bobulovin rostliny Arctostaphylos uva-ursi. Má výrazné antibakteriální a diuretické účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč bych měl/a brát mučenku pletní nať?
A:Mučenka pletní nať má řadu zdravotních benefitů, jako jsou snížení krevního tlaku, prevence infekcí močových cest a podpora funkce ledvin.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho bych měl/a brát mučenku pletní nať?
A:Doporučuje se užívat mučenku pletní nať nejdéle po dobu 2 týdnů. Pokud máte jakékoli zdravotní problémy, poraďte se s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání mučenky pletní nať?
A:Vysoké dávky mučenky pletní nať mohou způsobit nevolnost a zvracení. Dále se nedoporučuje užívání při těhotenství a kojení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je správný způsob použití mučenky pletní nať?
A:Doporučená dávka mučenky pletní nať je 1-2 gramy denně, které se mohou rozdělit do více dávek. Mučenku pletní nať je možné užívat s vodou nebo čajem.

e Mučenka pletní (Verbascum thapsus L.) je rostlina, která pochází z oblastech Středomoří a je známa pro své léčivé účinky. Nať mučenky pletní obsahuje řadu látek, které mají pozitivní účinky na lidské zdraví, jako například saponiny, fytosteroly, antrachinony, katechin a další. Léčivé vlastnosti mučenky pletní jsou široce uznávané a často se jí připisuje schopnost léčit celou řadu nemocí. Mučenka pletní se obvykle používá k léčbě kašle, bronchitidy a plicních onemocnění. Má také vazodilatační účinek, což znamená, že může snížit krevní tlak a pomoci při léčbě srdečních onemocnění. Dále se mučenka pletní používá k léčbě revmatismu, psoriázy, kožních onemocnění a průjmu. Mučenka pletní může být užita ve formě nálevu, tinktury nebo odvaru. Je navíc možné koupit sušenou mučenku pletní ve formě prášku, který lze užít s jídlem nebo jehož lze použít k výrobě bylinných čajů. Prášková varianta nučenky pletní má 50g. Mučenka pletní je bezpečná pro většinu lidí, ale mohou existovat některé nežádoucí účinky. Mezi ty patří zvracení, průjem, alergické reakce a bolest hlavy. Pokud se objeví nějaké nežádoucí účinky, je vhodné poradit se s lékařem.

Mučenka pletní nať 50g Passiflora incarnata herba cons.
Skladem (10+ ks)
44,00
39,29 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....