Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons.

27.5.2024

Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to mochna stříbrná nať?
A:Mochna stříbrná nať je rostlina, která se používá v tradiční medicíně. Latinský název této rostliny je Potentillae argentae herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá mochna stříbrná nať v léčbě?
A:Mochna stříbrná nať se používá k léčbě zažívacích problémů, jako jsou průjmy a nadýmání. Také se používá jako antiinflamatorně a antisepticky při infekcích dýchacích cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jakou formu mochna stříbrná nať lze užívat?
A:Mochnu stříbrnou náť lze užívat ve formě tablet, kapslí nebo tinktur.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují vedlejší účinky při užívání mochny stříbrné nať?
A:Vedlejší účinky jsou vzácné, ale mohou zahrnovat alergické reakce nebo bolesti břicha. Při jakýchkoliv nepříjemných příznacích byste se měli poradit s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze mochnu stříbrnou náť užívat současně s jinými léky?
A:Před použitím mochny stříbrné náti je důležité konzultovat s lékařem, zda může být užívána současně s jinými léky, aby nedošlo k interakcím.

e Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons. je bylina z čeledi rozmarýnovitých. Patří mezi nejrozšířenější sbírané byliny v Evropě, kde byla hojně využívána od 16. století především v léčení zažívacích potíží a žaludku. Bylina má silnou aroma, lehkou hořkost a trpkou chuť. Je velmi bohatá na melancholické složky například fenoly, estery, flavonoidy, saponiny a třísloviny. Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons. obsahuje také minerály, vitaminy a stopové prvky. V tradiční medicíně se Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons. používá především pro její baktericidní, protizánětlivé, antiseptické a dezinfekční účinky. Používá se také ke zmírnění žaludku a zažívacího systému, pro podporu trávení, jako projímadlo a křečový lék. Jeho silné antioxidační vlastnosti pomáhají předcházet rakovině a důležité jsou i pro stimulaci imunity. Díky svým protizánětlivým vlastnostem může být Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons. použita na bolesti zad, artritidu a revmatismus. Používá se také pro léčení kožních onemocnění a léčbu ran. Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons. může být vnímana jako antidepresivum, přírodní anafylaktický prostředek, hypnotikum a analgetikum. Bylina je také vynikajícím doplňkem při ošetřování chronických onemocnění, jako je astma, bronchitida nebo pneumonie. Tato bylina by měla být konzumována jen ve formě čaje, tablety nebo extraktu, nikdy čerstvá. Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons. je léčivá bylina s obrovským potenciálem, a proto by měly být dodrženy pokyny lékaře před jejím užíváním.

Mochna stříbrná nať řez. Potentillae argentae herba cons.
Skladem (10+ kg)
759,00
677,68 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....