Mochna nátržník kořen 50g

13.6.2024

Mochna nátržník kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Mochna nátržník kořen 50g?
A:Mochna nátržník kořen 50g je přírodní bylinný doplněk stravy, který obsahuje extrakt z kořene mochny nátržníku. Tento extrakt se tradičně používá pro své pozitivní účinky na trávení a prospěšné účinky na imunitní systém.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky Mochna nátržník kořen 50g?
A:Hlavní složkou tohoto přípravku je extrakt z kořene mochny nátržníku (Radix Potentillae Anserinae), který obsahuje mnoho bioaktivních složek, jako jsou třísloviny, flavonoidy a triterpenoidy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by měl používat Mochna nátržník kořen 50g?
A:Mochna nátržník kořen 50g může být užitečný pro lidi, kteří trpí trávicími obtížemi, například nadýmáním, průjmy nebo zácpou. Také se doporučuje pro lidi s oslabeným imunitním systémem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Mochna nátržník kořen 50g užívá a jak často?
A:Doporučená dávka Mochna nátržník kořen 50g je 2-4 gramy denně. Tuto dávku lze rozdělit na dvě nebo tři menší dávky před jídlem. Přípravek lze užívat pravidelně, dlouhodobě.

Mochna nátržník kořen (Galium odoratum) je bylina se širokou škálou léčivých účinků. Je vysoce ceněnou léčivou bylinou, která může poskytnout značnou úlevu od celé řady potíží. Nátržník kořen má dlouhou a bohatou historii používání pro léčbu kožních, respiračních a trávicích potíží. Má také účinky osvěžující vůni. Nátržník kořen se obvykle extrahuje z jeho kořene a listů. Listy jsou často suché nebo vařené, ačkoli někteří lidé je často jedí syrové. V lidové medicíně byla mochna nátržník kořen používána k vyléčení mnoha nemocí. Od starověku se využívala k léčbě kožních problémů, respiračních a trávicích potíží, stejně jako horečky a bolesti těla. Tradičně se také užívala jako sedativum, tonikum a chutné přídatné látky. Léčivé účinky lze čerpat z nátržníku kořene pomocí následujících metod: Užíváním mochny nátržník jako čaje; ve formě tinktury; nalitím do mléka a konzumací jako kaše; a samozřejmě lokálně jako mast. Mochna nátržník kořen je obecně účinnou léčivou rostlinou. Mochna nátržník kořen by měla být užívána opatrně a vždy po konzultaci s lékařem. Nejsou známy žádné závažné nežádoucí účinky, ale v některých případech se vyskytly lehké nežádoucí účinky, jako je podráždění žaludeční sliznice.

Mochna nátržník kořen 50g Potentilla erecta radix cons.
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....