Měsíček květ 30g(20x1,5g)

13.6.2024

Měsíček květ 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik balení obsahuje Měsíček květ 30g?
A:Měsíček květ 30g obsahuje 20 balení po 1,5g.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel použití Měsíčku květu 30g?
A:Měsíček květ se používá jako přírodní léčivo při nachlazení, bolestech hlavy a zánětech dýchacích cest. Má také protizánětlivé a sedativní účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob užívání Měsíčku květu 30g?
A:Měsíček květ lze používat k inhalaci, přípravě čajů, může být použit jako koupel nebo obklad.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká jsou vedlejší účinky Měsíčku květu 30g?
A:Měsíček květ nemá známé vedlejší účinky, ale jako se všemi přírodními léčivy, mohou se u některých jedinců vyskytnout alergické reakce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složky Měsíčku květu 30g?
A:Složení Měsíčku květu zahrnuje řadu účinných látek, jako jsou karotenoidy, kyselina salicylová, flavonoidy a terpeny.

Měsíček květ (Matricaria chamomilla, synonymum: Chamaemelum nobile) je bylina obecně používaná jako léčivá rostlina ve formě 30g balení (20x1,5g). Měsíček má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Také bývá užíván pro svůj sedativní účinek - může snížit nespavost a třes v těle. Kromě toho může být použit k léčbě trávicích potíží, bolesti hlavy a zápalu prostaty. Měsíčkové květy se používají jako čajová směs nebo extrakt. Když se užívá jako čajová směs, přidá se jedna polévková lžíce mletých květů na šálek vroucí vody. Nechte směs vylouhovat po dobu 10 minut a poté scedíte. Lze je také používat jako čajový sáček. Dvě čajové sáčky se nalijí 8 unce (240 ml) horké vody a nechají se louhovat po dobu 10 minut. Poté se čaj scedí. Vzhledem k tomu, že může mít léčebné účinky, doporučuje se, abyste se poradili se svým lékařem před použitím měsíčku. Také byste měli být opatrní, protože měsíček může ovlivnit účinnost některých léků, jako jsou antidepresiva a léky proti alergiím nebo astmatu. Také byste měli být opatrní při užívání u lidí trpících SLE a křečovými žílami. Před užíváním měsíčku byste měli také konzultovat s lékařem v případě, že jste těhotná nebo kojíte.

Měsíček květ 30g(20x1,5g) Calendulae cum calice flos plv.
Skladem (10+ ks)
34,00
30,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....