Meduňka lékařská nať řez. Melissa officinalis herba cons.

27.5.2024

Meduňka lékařská nať řez. Melissa officinalis herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Meduňka lékařská nať řez. Melissa officinalis herba cons.?
A:Jedná se o sušenou řezanou část rostliny Melissa officinalis, která se používá v tradiční medicíně jako rostlinný lék.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké účinky má Meduňka lékařská nať řez. Melissa officinalis herba cons.?
A:Meduňka lékařská má uklidňující účinky a pomáhá zlepšovat náladu. Také pomáhá redukovat nervové napětí, usnadňuje trávení a podporuje kvalitu spánku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Meduňka lékařská nať řez. Melissa officinalis herba cons. používá?
A:Meduňka lékařská se obvykle vaří do čaje nebo se přidává do výživových doplňků. Užívání by mělo být konzultováno s lékařem nebo farmaceutem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Meduňka lékařská nať řez. Melissa officinalis herba cons. způsobit vedlejší účinky?
A:Při správném užívání by Meduňka lékařská neměla způsobovat žádné závažné vedlejší účinky. Pokud se objeví jakékoli nežádoucí účinky, měli byste přestat užívat a konzultovat s lékařem nebo farmaceutem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy bych neměl Meduňku lékařskou nať řez. Melissa officinalis herba cons. užívat?
A:Lidé trpící štítnou žlázou by měli při už

Meduňka lékařská (Melissa officinalis herba cons.) je běžná léčivá bylina pěstovaná po celém světě. Její vůně je hořká a i její chuť je silná a příjemná. Roste v oblastech s teplým klimatem, jako je v Africe, Evropě a Americe. Meduňka lékařská patří do čeledi Lamiaceae, nač její listy jsou úzce podobné mateřídousi. Léčivé vlastnosti meduňky lékařské se datují až do antických časů. Bylo prokázáno, že nakládaná semena, listy a nať meduňky lékařské mají uklidňující účinky na nervový systém. Používá se jako přírodní antidepresivum a pro regulaci tlaku krve. Pomáhá také udržovat zdravý metabolismus. Další léčivé účinky meduňky lékařské jsou prevence a léčba infekcí dýchacího traktu, okysličování buněk, snížení hladiny cholesterolu v krvi a osvěžení energie. Listy meduňky lékařské mohou být použity ve formě odvaru nebo čaje. Mohou být také řezané a přidány do salátů a pokrmů. Listy meduňky lékařské jsou také bohaté na vitamín C, vlákninu, antioxidanty a fytonutrienty. V současné době je meduňka lékařská obecně považována za bezpečnou rostlinu určenou k použití jako léčiva. Díky jejím protizánětlivým, napomáhajícím spánku, uklidňujícím a detoxikačním účinkům je tou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit zdraví a zdraví duševní pohody.

Meduňka lékařská nať řez. Melissa officinalis herba cons.
Skladem (10+ kg)
276,00
246,43 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....