Meduňka lékařská nať 40g

27.5.2024

Meduňka lékařská nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání meduňky lékařské nať?
A:Meduňka lékařská nať má protizánětlivé, analgetické a sedativní účinky. Pomáhá léčit bolesti hlavy, trávicí problémy a respirační infekce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá meduňka lékařská nať?
A:Meduňka lékařská nať se může používat jako čaj nebo inhalace. V případě čaje se obvykle používá 1-2 lžičky nati na šálek vroucí vody a nechá se louhovat 5-10 minut. Inhalace se provádějí vdechnutím páry z horkého odvaru nebo esenciálního oleje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ meduňky lékařské nať?
A:Meduňka lékařská je původem z Asie a Evropy. Byla využívána již ve starověkých civilizacích jako léčivá rostlina.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání meduňky lékařské nať?
A:Lidé s alergickými reakcemi na rostliny z čeledi hluchavkovitých by měli užívání této rostliny konzultovat se svým lékařem. Dále by se neměla užívat společně s léky na zklidnění nervového systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat meduňku lékařskou nať?
A:Meduňka lékařská nať by měla být skladována v suchém a chladném prostředí, daleko od přímého slunečního záření

e Meduňka lékařská (Melisa officinalis) je jednoletá bylina s dlouhými, vodnatými kořeny. Květy jsou oboupohlavné, růžové nebo bílé barvy s šesti tyčinkami. Listy jsou vstřícné, střídavé, vejčité a hladkého povrchu. Kvete od června do srpna. Meduňka lékařská je bohatá na vitamíny a minerály, obsahuje také silice a flavonoidy. Používá se k léčbě úzkostí, nespavosti, nadměrné fyzické i psychické zátěže a stresu. Může být také použit k léčbě kardiovaskulárních onemocnění, migrény a chorob zažívacího traktu. Naše Meduňka lékařská nať (40 g) je vyrobena z organických práškových surovin, které jsou schváleny pro použití v potravinách a kosmetických výrobcích. Je velmi účinným a účelovým doplňkem stravy. Může být také užíván jako součást tradiční medicíny. Před použitím přečtěte si pečlivě pokyny a informace na etiketě. V případě potřeby se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Meduňka lékařská nať 40g Melissa officinalis herba cons.
Skladem (10+ ks)
30,00
26,79 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....