Mateřídouška obecná nať 40g

21.6.2024

Mateřídouška obecná nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní účinky mateřídoušky obecné nať?
A:Mateřídouška obecná nať má sedativní a uklidňující účinky na nervový systém, což může pomoci s podporou zdravého spánku a snížením úzkosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se mateřídouška obecná nať konzumuje?
A:Mateřídouška obecná nať se nejčastěji konzumuje jako čaj, ale může být také použita jako koření v některých kulinářských receptech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může mateřídouška obecná nať interagovat s léky?
A:Mateřídouška obecná nať může interagovat s některými léky, jako jsou sedativa, antidepresiva a léky na tlak. Je důležité konzultovat s lékařem, pokud užíváte některé z těchto léků a chcete použít mateřídoušku obecnou nať jako doplněk stravy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení pro užívání mateřídoušky obecné nať?
A:Mateřídouška obecná nať by neměla být užívána během těhotenství a kojení. Také by měla být užívána opatrně u lidí s nízkým krevním tlakem a při použití v kombinaci s alkoholem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá, než mateřídouška obecná nať začne působit?
A:Účinky mateřídoušky obecné nať se mohou lišit v závislosti na jednotlivci. Některé osoby mohou pocítit

ský Mateřídouška obecná (Matricaria chamomilla) je vytrvalá bylina z čeledi Asteraceae. Má vzpřímený, bílý květ s charakteristickou žlutou čepičkou uprostřed. Květiny jsou malé a sedí na dlouhé stopce tvořící nať. Listy mateřídoušky jsou kopinaté a mírně kadeřavé. Mateřídouška je ceněna pro své léčebné vlastnosti. Její listy obsahují silice, které působí protizánětlivě a má také sedativní účinky. Uvnitř květu se nachází květní prah, který je opět bohatý na účinné látky. Mateřídouška může být užívána ve formě čaje, tinktury, extraktu nebo samotné naťi. Nať může být snadno rozemleta nebo na kousky nasekána a přidána do potravin. Mateřídouška obecná navn 40g obsahuje účinné látky, které pomáhají eliminovat stres a zmírnit bolesti hlavy a úzkosti. Mateřídouška je obecně považována za bezpečnou, ale existují některé kontraindikace a omezení. Těhotné a kojící ženy by měly konzultovat s lékařem před užíváním. Překročení doporučené dávky může způsobit nežádoucí účinky. Bylina by neměla být užívána dlouhodobě bez lékařského dohledu.

Mateřídouška obecná nať 40g Thymus serpyllum herba cons.
Skladem (10+ ks)
30,00
26,79 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....