Mate green (Yerba mate) list řez. Cesmína paraguajská list řez.

20.5.2024

Mate green (Yerba mate) list řez. Cesmína paraguajská list řez.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Mate green?
A:Mate green, známý také jako Yerba mate, je druh čaje, který se vyrábí z listů cesmíny paraguajské.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je cesmína paraguajská?
A:Cesmína paraguajská je stálezelený keř, původem z Jižní Ameriky, který se používá k výrobě čaje Yerba mate.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je řez Mate green/Yerba mate?
A:Řez Mate green nebo Yerba mate znamená, že jsou listy roztříznuté na menší kousky a připravené k vaření jako čaj.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je vliv pití Mate green na zdraví?
A:Pití Mate green může mít pozitivní vliv na zdraví tím, že snižuje únavu, zvyšuje energii, podporuje trávení a zlepšuje koncentraci.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje čaj z Mate green/Yerba mate řezu?
A:K přípravě čaje z Mate green nebo Yerba mate řezu se používá horká voda a bombilla (druh brčka s filtrem). Listy se dají do nádoby, nalije se horká voda a pije se přes bombillu.

e Mate green (Yerba mate) list řez. Cesmína paraguajská list řez. je bylina, která pochází z Argentiny a Paraguaye a je často používána ve formě čaje. Je nepřerušeným doplněním denního života v této oblasti a nyní se stala populární po celém světě pro její léčebné vlastnosti. Mate Green List je bohatý na kofein, vitaminy, minerály a antioxidanty. Obsahuje kofein, který napomáhá při zlepšování duševní bdělosti a paměti, zvyšuje soustředění a výdrž a má stimulační účinek. Dále obsahuje vitamin D, který podporuje udržování silných a zdravých kostí a zubů. Mate Green List má také diuretické vlastnosti, které pomáhají odstraňovat přebytečnou tekutinu z těla a současně podporují trávení a metabolické funkce. Kromě toho je tento herbář také bohatý na antioxidanty. Tyto látky bojují proti volným radikálům, které jsou zodpovědné za stárnutí buněk a poškození DNA. Mate Green List může být vhodným doplňkem stravy, který pomáhá rozpouštění toxinů z těla, udržuje trávicí systém pružný a posiluje imunitní systém. Z tohoto důvodu je vhodné, aby byli lidé staršího věku, kteří mají obtíže se trávením, omezeni na jeho použití. Mate Green List je vhodný pro lidi všech věkových skupin. Obzvláště se doporučuje lidem, kteří se snaží snížit hladinu cholesterolu, zabránit anémii nebo zmírnit stres. To lze udělat tím, že se budou pravidelně konzumovat čaje nebo jiné formy Mate Green Listu.

Mate green (Yerba mate) list řez. Cesmína paraguajská list řez.
Skladem (10+ kg)
431,30
385,09 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....