Maral nať Parcha léčivá 40g

27.5.2024

Maral nať Parcha léčivá 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Maral nať Parcha léčivá 40g?
A:Maral nať Parcha léčivá 40g je bylinný přípravek, který se používá k podpoře imunitního systému a snížení rizika onemocnění.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Maral nať Parcha léčivá 40g užívá?
A:Maral nať Parcha léčivá 40g se užívá perorálně (ústy) jako čaj. Stačí zalít jednu čajovou lžičku bylin vařící vodou a nechat louhovat 10-15 minut. Užívat můžete 2-3x denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by měl Maral nať Parcha léčivá 40g užívat?
A:Maral nať Parcha léčivá 40g je vhodný pro dospělé osoby, které trpí oslabeným imunitním systémem, vyčerpáním nebo kteří se zotavují po nemoci.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání Maral nať Parcha léčivá 40g?
A:Maral nať Parcha léčivá 40g je přírodní produkt a obvykle nezpůsobuje žádné vážné vedlejší účinky. Nicméně při nadměrném užívání může dojít k nevolnosti a průjmu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Maral nať Parcha léčivá 40g nahradit léky předepsané lékařem?
A:Ne, Maral nať Parcha léčivá 40g nenahrazuje léky předepsané lékařem. Pokud trpíte vážným zdravotním problémem, měli byste se poradit s vaším

e Maral nať (Parcha léčivá) - 40g Maral nať, známá též jako Parcha léčivá, je bylina, která se užívá k léčbě různých onemocnění. Maral nať pochází z oblasti velkého Tádžikistánu a bylo jí připisováno mnoho léčebných účinků. Bylina je oblíbená mezi všemi lidmi, kteří hledají účinnou a efektivní léčebnou metodu. Maral nať obsahuje glykosidickou sloučeninu s názvem saikógen, která má silné léčivé účinky. Vědci ji objevili a zjistili, že má schopnost stimulovat imunitní systém, posilovat tělesnou odolnost, urychlovat léčbu infekčních onemocnění a zmírňovat příznaky nezastavitelných onemocnění. Léčivé použití maralu natě je vhodné pro lidi, kteří trpí astmatem, bronchitidou, kašlem nebo jinými respiračními onemocněními. Dále snižuje horečku, potlačuje zánětlivé procesy, snižuje krevní tlak, přispívá ke zlepšení trávicího traktu, čistí krev a podporuje správné fungování ledvin a jater. Pro dosažení požadovaných účinků maralu natě se doporučuje, aby se užívalo 0,5 g každý den. Extrakt z ní lze zakoupit ve formě tablet nebo kapslí, ale nejlépe se prospívá užíváním přírodního extraktu. Maral nať má mnoho léčivých účinků a může být cennou léčebnou metodou pro různá onemocnění. Z tohoto důvodu se maral natě doporučuje jako součást českých tradičních léčebných postupů.

Maral nať (Parcha léčivá-leuzea) 40g Phaponticum carthamoides herba cons.
Skladem (10+ ks)
37,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....