Maral kořen (Parcha léčivá-leuzea) řez. Rhaponticum carthamoides radix cons.

14.4.2024

Maral kořen (Parcha léčivá-leuzea) řez. Rhaponticum carthamoides radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Maral kořen?
A:Maral kořen (též nazývaný Parcha léčivá či Leuzea carthamoides) je rostlina původem z Sibiře a Mongolska. Používá se jako adaptogen a podporuje imunitní systém.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak Maral kořen působí na lidské tělo?
A:Maral kořen obsahuje látky nazývané ecdysteron a leuzein, které pomáhají zlepšovat fyzickou výkonnost a snižovat únavu. Také posiluje imunitní systém a napomáhá při regeneraci organismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Které zdravotní problémy lze řešit pomocí Maral kořene?
A:Maral kořen se používá zejména na posílení organizmu, zlepšení fyzické výkonnosti a zvýšení odolnosti proti stresu. Účinný je také při léčbě některých civilizačních chorob (např. kardiovaskulárních onemocnění).

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak Maral kořen užívat?
A:Maral kořen se užívá nejčastěji v podobě prášku z kořene smíchaného s vodou nebo jiným tekutým prostředkem (např. mlékem). Někdy se kořen používá k přípravě tinktur.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Maral kořen nějaké vedlejší účinky?
A:Při používání přípravků z Maral kořene se mohou vyskytnout vedlejší účinky jako např. podráždění trávicího traktu či alergické reakce. Při dlouhodobějším

ový Maral kořen (Parcha léčivá-leuzea) řez. Rhaponticum carthamoides radix cons. Konzistence: Prosolitý, drcený nebo mletý sušený kořen Maralu. Vlastnosti: Maral kořen (také známý jako Parcha léčivá-leuzea) je bylina tradičně používaná v lidové medicíně pro své posilující, tonizující a adaptogenní účinky. Má také anti-oxidační účinky a prokazuje se, že posiluje imunitní systém, což lidem pomáhá lépe se vyrovnat s podmínkami stresu. Maral kořen obsahuje komplexní látky, které pomáhají udržet vyváženou hladinu hormonů a minerálu v krvi. Díky tomuto komplexu látek obsažených v maralu je ideální pro zdravé fungování štítné žlázy. Mezi další účinky Maral kořene patří regulace glykemie, podpora trávení a obecně silné uklidňující účinky. Použití: Maral kořen se obvykle používá ve formě čaje, odvaru nebo tabletek. Lze jej také smíchávat s jinými bylinami, aby se docílil terapeutického účinku. Doporučuje se užívat jednu až tři čajové lžičky denně. Kontraindikace: Podle lékařských zdrojů nejsou známy žádné závažné kontraindikace Maral kořene. Doporučuje se však konzultovat s lékařem, pokud je pacient těhotný nebo trpí některou chronickou nemocí. Aby se předešlo nežádoucímu účinku, doporučuje se také, aby si pacienti pečlivě prostudovali účinky přírodních produktů před jejich užitím.

Maral kořen (Parcha léčivá-leuzea) řez. Rhaponticum carthamoides radix cons.
nedostupné
1 449,00
1 293,75 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....