Maral kořen Parcha léčivá 50g

21.2.2024

Maral kořen Parcha léčivá 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Maral kořen Parcha léčivá a jak funguje?
A:Maral kořen Parcha léčivá je bylinkový přípravek, který se tradičně používá v ruské a čínské medicíně k podpoře imunitního systému, zlepšení fyzické výkonnosti a vitality. Obsahuje řadu účinných látek, jako jsou adaptogeny, antioxidanty a protizánětlivé látky, které pomáhají posilovat organismus a snižovat stres.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by měl užívat Maral kořen Parcha léčivá a jaký je doporučený dávkování?
A:Maral kořen Parcha léčivá je vhodný pro lidi, kteří chtějí podpořit své zdraví a výkon, zejména sportovce, osoby vystavené stresu a fyzickému namáhání. Doporučené dávkování je 1-2 gramy denně, což odpovídá asi jedné čajové lžičce prášku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Maral kořen Parcha léčivá užívá?
A:Maral kořen Parcha léčivá se nejčastěji užívá rozpuštěný v teplé vodě či mléku, popř. lze přidat do smoothies či jiných nápojů. Je také možné jej smíchat s medem nebo přidat do jídla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání Maral kořen Parcha léčivá?
A:Maral kořen Parcha léčivá je obecně považován za bezpečný a účinný přírodní produkt. Nicméně

e Maral kořen – Parcha léčivá 50g Maral kořen (Rhaponticum carthamoides), je bylina s vysokým obsahem hormonů, saponinů a katecholaminy. Vykazuje léčivé vlastnosti při úpravě hormonálních poruch, vytrvalosti a posilování imunity. Kromě toho se běžně užívá k hubnutí a detoxikaci. Maral kořen Parcha léčivá 50g je k dispozici ve formě sušeného kořene. Kořen má jemnou trpkou chuť. Může být použit pro přípravu nápojů, čajů a infuzí. Léčebné vlastnosti Maral kořene jsou velmi široké. Nejlépe známé je jeho vliv na endokrinní systém. To znamená, že mohou být použity k léčbě nadměrného nadměrného pocení, klimakterických symptomů, stresu a deprese. Má také pozitivní vliv na srdce, oběhový systém a metabolické procesy. Maral kořen také zvyšuje fyzickou vytrvalost a zlepšuje energii. Prostřednictvím vysokého obsahu saponinů má pozitivní účinek na obranyschopnost organismu, a tím i na imunitní systém. Kromě léčebných účinků má Maral kořen také urychlující účinek na hubnutí. Obsah katecholaminy ve složení pomáhá spalovat tuky a snižuje celkovou hmotnost. Maral kořen Parcha léčivá 50g je produktem bez chemických přísad a konzervantů. Prioritou tohoto produktu je záruka čistoty, kvality a účinnosti léčivých vlastností.

Maral kořen (Parcha léčivá-leuzea) 50g Rhaponticum carthamoides radix cons.
nedostupné
84,00
75,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....