Maliník obecný list 40g

19.5.2024

Maliník obecný list 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč bych měl/a používat Maliník obecný list 40g?
A:Maliník obecný list 40g obsahuje přírodní extrakt z malinových listů, který má pozitivní účinky na metabolismus tuků a cukrů v těle. Díky tomu je vhodný pro podporu hubnutí a udržení normální hladiny krevního cukru.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Maliník obecný list 40g užívá?
A:Doporučená dávka je 2 kapsle denně, které se užívají s dostatečným množstvím vody. Kapsle je vhodné užívat před jídlem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Maliník obecný list 40g způsobit nežádoucí účinky?
A:Maliník obecný list 40g je vyroben z přírodních extraktů a je velmi dobře snášený. V případě alergické reakce je nutné užívání přerušit a poradit se se svým lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Maliník obecný list 40g vhodný pro vegetariány a vegany?
A:Ano, Maliník obecný list 40g je vhodný pro vegetariány a vegany, neobsahuje želatinu ani živočišné produkty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Maliník obecný list 40g vhodný pro děti a těhotné ženy?
A:Vzhledem k nedostatku klinických studií se doporučuje, aby děti do 18 let, těhotné a kojící ženy užívání Maliníku obecného listu 40g konzultovaly se svým lékařem.

Maliník obecný (Rubus idaeus) je rostlinou, která dříve patřila do čeledi růžovitých. Maliník obecný má ve svém složení mnoho prospěšných látek a má široké využití v tradiční medicíně. Listy maliníku obecného jsou bohaté na flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kvalitní listy maliníku obecného jsou bohaté na vitamíny, stopové prvky, antioxidanty a speciální sloučeniny - antocyany. Jsou také doprovázeny peroxidázami, proteinovými sloučeninami, polyfenoly a kyselinami organickými. Maliník obecný se doporučuje pro potírání nemocí jater, prevenci cukrovky, boj proti infekcím a plísňovým onemocněním. Neméně důležité je i to, že konzumace listů maliníku snižuje hladinu cholesterolu a zvyšuje hladinu antioxidantů v organizmu. Nyní si můžete užívat přírodní léčivou sílu maliníkového listu i vy. Pro maximální terapeutický účinek jsou pro Vás připraveny kvalitní listy z maliníku obecného o váze 40g. Tato položka se skládá z listů maliníku obecného pěstovaného bez použití chemikálií a pesticidů. Obsahuje všechny nezbytné látky k posílení imunity a detoxikaci organizmu. Zároveň listy poskytují anti-bakteriální a anti-infekční účinky. Konzumujte jednu polévkovou lžíci (cca 5g) listů maliníku obecného denně. Doporučujeme přidat listy do čajů, smoothies, dezertů a salátů. Pomocí nich můžete připravit terapeuticky účinnou infuzi nebo odvar. Problematici užívají listy maliníku obecného po léta a jsou si jisti jeho léčivou silou. Vyzkoušejte tento přírodní produkt a uvidíte, jak Vám pomůže zlepšit zdraví.

Maliník obecný list 40g Rubi idaei folium cons.
Skladem (10+ ks)
30,00
26,79 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....