Lžičník lékařský nať 50g

21.6.2024

Lžičník lékařský nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel lžičníku lékařského nať 50g?
A:Lžičník lékařský nať 50g slouží k odměřování a dávkování léčivých bylin a koření v lékařství a gastronomii.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se lžičník lékařského nať 50g používá?
A:Lžičník lékařský nať 50g se používá tak, že se nasype do něj požadované množství bylin nebo koření a poté se tímto lžičníkem odměří požadované množství.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký materiál je lžičník lékařského nať 50g vyroben z?
A:Lžičník lékařský nať 50g je vyráběn z kvalitního nerezového materiálu, který zajišťuje odolnost vůči korozi a dlouhou životnost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se lžičník lékařského nať 50g čistí?
A:Lžičník lékařský nať 50g se čistí běžným způsobem, což znamená, že stačí pouze omýt lžičník teplou vodou a mýdlem. Pokud je to potřeba, je možné použít i jemné čisticí prostředky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou rozměry lžičníku lékařského nať 50g?
A:Lžičník lékařský nať 50g má rozměry 11 cm x 2,5 cm a je tedy přenosný a vhodný pro použití doma i na cestách.

. Lžičník lékařský (Leonurus cardiaca) je bylina pocházející z rodiny léčivých bylin. Pochází z Asie, Finska a střední Evropy. Některé části rostliny se používají medicínsky. Nať lžičníku lékařského se ve velkém používá k léčení různých onemocnění. Nať lžičníku má dlouhou historii používání pro léčbu nespavosti a nervového vyčerpání. Je bohatá na vitamíny, minerály a antioxidanty. Nať lžičníku lékařského má léčebné příznivé účinky, které lze využít při léčbě kardiovaskulárních onemocnění, úzkosti, nespavosti a migrény. Obsahuje saponiny, flavonoidy, organické kyseliny a další sloučeniny, které mají anti-toxické a antispasmodické účinky. Kromě toho napomáhají snižovat hladinu cholesterolu a normalizovat krevní tlak. Nať lžičníku lékařského se obvykle používá v podobě čaje nebo tinktury. Je nabízen v balení 50g. Lžičník lékařský nať by měla být užívána s opatrností a pod dohledem specialisty, jelikož může mít nežádoucí účinky. Lžičník lékařský nať – 50g - je zcela přírodní produkt bez konzervačních látek, umělých barviv a přísad. Je to bezpečný, šetrný a účinný způsob léčby, který by měl být zařazen do léčebného režimu lidí trpících kardiovaskulárními problémy, úzkostí, migrénami nebo nespavostí.

Lžičník lékařský nať 50g Cochlearia officinalis herba cons.
Skladem (10+ ks)
56,00
50,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....