Lopuch větší kořen 100g

13.6.2024

Lopuch větší kořen 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ lopuchu většího kořene 100g?
A:Lopuch větší kořen 100g pochází z kořene rostliny Arctium lappa, která je domácí v Evropě a Asii.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel užívání lopuchu většího kořene 100g?
A:Lopuch větší kořen 100g se tradičně používá jako bylinný doplněk stravy pro podporu zdravého zažívacího systému a k odstraňování toxinů z těla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se může lopuch větší kořen 100g konzumovat?
A:Lopuch větší kořen 100g se obvykle připravuje jako čaj nebo tinktura. Také se může přidat do smoothie nebo jiných nápojů pro přidání ochucení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může lopuch větší kořen 100g interagovat s jinými léky?
A:Existují určité léky, jako například diuretika, s kterými by lopuch větší kořen 100g mohl interagovat. Je důležité poradit se se svým lékařem, pokud užíváte jakékoli léky a plánujete užívat lopuch větší kořen 100g.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká varování týkající se užívání lopuchu většího kořene 100g?
A:Lopuch větší kořen 100g se obecně považuje za bezpečný, avšak by měl být užíván s opatrností u těhotných a kojících žen a osob s alergií na rost

Lopuch větší kořen (Ranunculus bulbosus) je bylina, která pochází z jihozápadní Evropy a má široké spektrum léčivých vlastností. Je to jednoroční bylina s hlízovitými kořeny, bílými květy a zelenou stélkou s listy. Lopuch větší kořen 100g je typický produkt, který se používá k přípravě různých léčivých nápojů a léčebných přípravků. Lopuch větší kořen má velkou léčivou sílu. Přispívá ke zlepšení trávicího systému, udržuje čistotu krevního oběhu a stimuluje činnost ledvin. To pomáhá při zmírňování problémů s ledvinami, jako je toxicita a záněty. Kořen lopuchu většího také přispívá k detoxikaci jater, což je důležité při odstraňování toxinů z těla. Další léčivé vlastnosti lopuchu většího pomáhají při hubnutí a jsou účinné při léčbě artritidy. Přispívají k regulaci cukru v krvi a pomáhají při léčbě anemie. Lopuch větší kořen se také používá k léčbě zánětů, zánětů a alergií. Pro optimální účinky lopuchu většího je důležité dodržovat správnou dávkovací formu. Může se užívat ve formě odvaru nebo tinktury. K přípravě odvaru se doporučuje použít 1-2 polévkové lžíce kořene lopuchu většího na 250ml vody. Pijte 1-2 šálky denně. Pro přípravu tinktury se doporučuje použít 100g kořene lopuchu většího, 400ml alkoholu a 300ml vody. Užívejte 3x denně po 30 kapkách. Mějte na paměti, že různé léčebné vlastnosti lopuchu většího se mohou lišit v závislosti na konkrétním druhu byliny a podmínkách pěstování. Před použitím se ujistěte, že používáte 100% čistý lopuch větší kořen.

Lopuch větší kořen 100g Arctium lapa (bardanae) radix cons.
Skladem (10+ ks)
72,00
64,29 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....