Lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons.

19.5.2024

Lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons.?
A:Lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons. je bylinný produkt vyráběný z rostliny lomikámen zrnatý.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons.?
A:Lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons. se obvykle používá k podpoře trávení a ke snížení horečky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons. nějaké vedlejší účinky?
A:Lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons. může mít některé vedlejší účinky, jako jsou bolesti břicha nebo průjem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl používat lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons.?
A:Lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons. by neměli používat lidé trpící onemocněním jater, žlučovými kameny nebo žaludečními vředy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons. vhodný pro těhotné ženy?
A:Těhotné ženy by měly před použitím lomikámenu zrnatého nať 40g Saxifraga granulata herba cons. konzultovat s lékařem, jelikož neexistují žádné dostatečné informace o jeho

Lomikámen zrnatý (Saxifraga granulata) je původní skalní rostlina, která roste ve vysokých polohách. Jeho jméno pochází z latiny a ve svém původním významu znamená „boule“. Roste od jižní Skandinávie až po severní Afriku a je často nalezena na horských skalních vyvýšeninách. Nať lomikamene zrnatého se běžně používá pro léčebné účely. Nať lomikamene zrnatého lze použít k přípravě čajů nebo tinktur. Listy a kořeny rostliny mohou být smíchány do komprese nebo infuze a mohou být použity k anestezii chladu. Bylina je velmi bohatá na hořčiny a po dlouhém vaření se může stát jedním z nejúčinnějších prostředků proti chladu. Lomikámen zrnatý má také další léčivé účinky. Obsahuje antioxidanty, což znamená, že může bojovat proti volným radikálům. To je důležité pro prevenci rakoviny a také pro ochranu před jinými chronickými onemocněními. Bylina je také bohatá na minerály, vitamíny a fytonutrienty, což jí činí běžnou součástí léčivých bylinných čajů. Kromě toho lomikámen zrnatý nabízí výhody pro léčbu různých druhů zažívacích potíží, jako jsou průjem nebo zácpa. Bylina je také známá pro svůj protizánětlivý účinek, který může pomoci při léčení revmatismu nebo artritidy. Může také snížit hladinu cholesterolu v krvi a má kardioprotektivní vlastnosti. Vzhledem k tomu, že lomikámen zrnatý je bohatý na různé látky a minerály, jeho užívání se doporučuje s opatrností. Pokud máte podezření na alergickou reakci, zkuste se poradit se svým lékařem dříve, než ho začnete užívat. Navíc se nedoporučuje ho užívat déle než 30 dní a jeho dlouhodobé používání by mělo být vždy konzultováno s lékařem. Nať lomikamene zrnatého (Saxifraga granulata herba cons.) se prodává v obchodech se zdravou výživou a lékárnách ve formě balíčku o hmotnosti 40g. Jeho užívání může přinést řadu léčebných výhod, ale je nutné se vždy podrobně seznámit se souvisejícími riziky a používat jej s opatrností.

Lomikámen zrnatý nať 40g Saxifraga granulata herba cons.
Skladem (10+ ks)
118,00
105,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....