Lnice květel nať řez. Linaria vulgaris herba cons.

22.4.2024

Lnice květel nať řez. Linaria vulgaris herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je význam názvu Linaria vulgaris herba cons.?
A:Linaria vulgaris herba cons. je latinský název pro léčivou rostlinu lnici květel nať řez.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky lnice květel nať řez na lidské zdraví?
A:Lnici květel nať řez se přisuzují protizánětlivé, protikřečové a diuretické účinky, které mohou podpořit trávení a pomoci při léčbě ledvinových kamenů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se lnice květel nať řez používá v tradiční medicíně?
A:Lnici květel nať řez lze použít jako čaj nebo odvar, který se užívá k léčbě trávicích potíží, dýchacích problémů a dalších zdravotních obtíží.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky lnice květel nať řez?
A:Vedlejší účinky užívání lnice květel nať řez jsou vzácné, nicméně mohou zahrnovat alergické reakce, bolesti břicha, průjem a další gastrointestinální problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze lnici květel nať řez zakoupit?
A:Lnici květel nať řez lze obvykle zakoupit v přírodních lékárnách, herbářích a na internetových obchodech specializujících se na přírodní léčivé byliny.

e Linaria vulgaris herba cons., také zvaná lnice květel nať řez, je vytrvalá bylina s plochou podzemní čepelí. Roste až do výšky 60 cm, s malými bílými nebo růžovými květy. Roste všude ve Střední a Jihozápadní Evropě. Hlavní léčivé složky lnice květel nať řez jsou silice a saponiny, stejně jako zinek, hořčinu, draslík a některé další minerály. Bylina se nejčastěji používá jako diuretikum a obecný posilovač organismu. Je to také účinné antiseptikum, které může být použito pro úlevu od léčby infekcí močových cest. Lnice květel nať řez také obsahuje látky, které regulují hladinu cholesterolu v krvi a snižují riziko srdečních chorob. Někteří lidé užívají bylinu jako přírodní lék na léčbu různých kožních problémů nebo revmatických onemocnění. Doporučuje se konzumovat lnice květel nať řez ve formě čaje nebo odvaru nebo jako doplněk stravy ve formě prášku, kapslí nebo tinktury. Je však důležité se předem poradit s lékařem, aby se vyloučila možnost alergické reakce nebo interakce s jinými léky.

Lnice květel nať řez. Linaria vulgaris herba cons.
nedostupné
1 069,50
954,91 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....