Libeček lékařský list 30g

19.5.2024

Libeček lékařský list 30g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je hlavní účel Libečku lékařského listu 30g?
A:Libeček lékařský list 30g se často používá jako přírodní lék na podporu trávení a zmírnění zažívacích potíží, jako jsou bolesti břicha, zácpa a nadýmání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má Libeček lékařský list 30g užívat?
A:Libeček lékařský list 30g se nejčastěji používá k přípravě bylinného čaje. Stačí zalít jednu lžičku sušených listů 250 ml vroucí vody a nechat louhovat 10-15 minut. Konzumujte 2-3 šálky denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání Libečku lékařského listu 30g?
A:Většinou ne. Nicméně, u některých lidí může být Libeček lékařský list 30g i přes jeho přirozenost dráždivý pro žaludek. Pokud se objeví nežádoucí účinky, přestaňte produkt užívat a poraďte se s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze Libeček lékařský list 30g užívat během těhotenství a kojení?
A:Při těhotenství a kojení se doporučuje konzultovat užívání libovolného bylinného produktu s lékařem. Nicméně, Libeček lékařský list 30g se obecně považuje za bezpečný pro použití v těhotenství a kojení.

e Libeček lékařský (Lamium medicinale) je bylina často používaná v tradiční medicíně. Růstu začíná v dubnu a trvá až do října. Může dosahovat výšky až 20 cm a je vidět v pastvinách, hospodářských pozemcích, mezerách i bezprostředně u lidských obydlí. Listy libečku jsou vždy ve tvaru srdíčka nebo ve tvaru podkovy. Má příjemnou vůni a konzistence. Je bohatá na silice, urychluje trávení a může být použita k podpoře zdraví močového traktu. Libeček lékařský je obvykle užíván jako doplňková terapie, a to v podobě nálevu nebo tinktury. Lze jej použít i externě, například na ošetření ran. Libeček lékařský list 30g obsahuje čerstvé listy libečku. Může být použit na přípravu voňavých nálevů nebo čajů, které mají blahodárné účinky na trávicí systém. V tradiční medicíně se doporučuje pro léčbu nachlazení, gastritidy a revmatismu. Před použitím libečku lékařského je vhodné se poradit s odborníkem na bylinky nebo s lékařem. Některé druhy lidí by jej neměli užívat. Patří sem těhotné a kojící ženy.

Libeček lékařský list 40g Levisticum officinale folium cons.
Skladem (10+ ks)
40,00
35,71 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....