Levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot.

21.2.2024

Levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot?
A:Levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot je sušený květ levandule, který se používá v léčitelství a aromaterapii kvůli svým uklidňujícím účinkům.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot používá?
A:Levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot se může používat například jako bylinný čaj nebo koupelový přípravek pro uvolnění napětí a zklidnění mysli.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu koupit levanduli pravou květ celý Lavandula angustifolia flos tot?
A:Levanduli pravou květ celý Lavandula angustifolia flos tot lze zakoupit v některých lékárnách, herbalistických obchodech nebo online.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má používání levandule pravé květ celý Lavandula angustifolia flos tot nějaká rizika?
A:Přestože levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot má běžně používané terapeutické účinky, měli byste konzultovat s lékařem, zda je pro vás vhodná.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak bych měl skladovat levanduli pravou květ celý Lavandula angustifolia flos tot?
A:Levanduli pravou květ celý Lavandula angustifolia flos tot by měl být skladován v uzavřené nádobě na suchém a chladném místě, aby si udržel své terapeut

ů Levandule pravá květ celý (Lavandula angustifolia flos totus) je bylina z rodiny hluchavkovitých a pochází z jižní Evropy. Vzhledem k jeho univerzálnímu použití v lidové medicíně se často nazývá „královnou bylin“. Tato nádherná, purpurově modrá květina je na první pohled atraktivní. V lidovém léčitelství se levandule používá pro úlevu od bolesti a napětí, obzvláště pro bolesti hlavy, migrény, nervozitu a závratě. Také pomáhá zmírnit horečku a zlepšit krevní oběh, a může být použita na čištění a dezinfekci ran. Bylina obsahuje také antiseptické a protizánětlivé látky, stejně jako silné antihistaminikum pro pomoc při alergiích. Kromě toho, že levandule pomáhá s různými fyzickými problémy, je často užívána pro její psychologické účinky: květák je známý pro to, že zklidňuje nervy a snižuje napětí. Léčivé účinky levandule mají také léčivý efekt na duševní zdraví. V aromaterapii se levandule používá k uvolňování a posilování vůně. Jeho osvěžující vůně se používá jako relaxační prostředek, aby se pomohlo odstranit napětí a stres, a také pomáhá podporovat spánek. Bylina je snadno pěstovatelná, má slabou chuť a obsahuje malé množství éterických olejů. Jeho účinky jsou lepší, když jsou rostliny fresche nebo konzervované jako sušené listy. Levandule je univerzální léčivá bylina, která má mnoho léčebných účinků na fyzické i psychologické zdraví. Jeho obecná bezpečnost je vysoká, i když by se mělo používat opatrně a vždy je třeba se poradit s lékařem, než se rozhodnete ho přidat do vaší stravy nebo léčby.

Levandule pravá květ celý Lavandula angustifolia flos tot.
Skladem (10+ kg)
500,30
446,70 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....