Lev 50g

19.5.2024

Lev 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Lev 50g?
A:Lev 50g je jednou z variant sypané kávy od české společnosti Doubleshot Coffee Roasters.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou charakteristiky Lev 50g?
A:Lev 50g je směsí arabikových zrn z Brazílie a Kolumbie, která se vyznačuje jemnou chutí s tóny čokolády a ořechů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak připravit kávu z Lev 50g?
A:Kávu z Lev 50g lze připravit pomocí různých metod, jako je například French Press, Aeropress nebo espresso. Důležité je použít kvalitní čerstvě mletou kávu a správně ji dávkovat.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu Lev 50g zakoupit?
A:Lev 50g a další druhy kávy od Doubleshot Coffee Roasters lze zakoupit v jejich pražírně na adrese Opatovická 166/11 v Praze nebo v jejich e-shopu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Lev 50g vhodný pro domácí přípravu kávy?
A:Ano, Lev 50g je vhodný pro domácí přípravu kávy a nabízí se v balení 50 gramů, což je ideální množství pro zkušební přípravu.

e Lev 50g je bylina, která patří do čeledi Asteraceae. Šiška je plochá, vřeteno s jedním přímým semenem. Listy jsou eliptické nebo oválné a mají krátkou stopku. Květy jsou neparfémované a mají bílé až fialové odstíny. Tráva Lev 50g je zapsaná v mezinárodních registrech léčivých rostlin jako léčivá bylina, která má následující léčivé vlastnosti: 1. Je užíván pro léčbu alergií, astmatu, bronchitidy a dalších respiračních onemocnění. 2. Používá se externě na léčbu ran a hojení kožních nemocí. 3. Má antibakteriální, antivirové a protizánětlivé vlastnosti. 4. Může být užíván pro léčbu nespavosti, nadměrné únavy a podrážděnosti. 5. Má silné antioxidační vlastnosti, které pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály. 6. Může být použit pro léčbu anémie, kardiovaskulárních onemocnění a metabolických poruch. Tráva Lev 50g by měla být užívána s opatrností, aby nedošlo ke zneužití. Doporučuje se, aby pacienti před zahájením užívání konzultovali svého lékaře.

Lev 50g Posílení krevního oběhu a srdce
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....