Ledviny močové cesty

23.5.2024

Ledviny močové cesty

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou příznaky problémů s ledvinami a močovými cestami?
A:Mezi nejčastější příznaky patří bolesti v boku nebo dolním břiše, časté nutkání na močení, krvácení z močových cest, únava a horečka.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké faktory mohou způsobit problémy s ledvinami a močovými cestami?
A:Mezi rizikové faktory patří například obezita, diabetická nefropatie, vysoký krevní tlak, infekce močových cest, užívání určitých léků a kouření.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze předcházet problémům s ledvinami a močovými cestami?
A:K prevenci je důležité dodržovat zdravý životní styl, jako je dostatečný příjem tekutin, zdravá strava, pravidelný pohyb a vyhýbání se kouření. Dále je vhodné pravidelně navštěvovat lékaře a podstupovat preventivní prohlídky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se léčí problémy s ledvinami a močovými cestami?
A:Léčba závisí na typu problému a jeho závažnosti. V některých případech stačí změny životního stylu, v jiných je nutné podstoupit lékařskou terapii nebo dokonce chirurgický zákrok.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou důsledky neléčených problémů s ledvinami a močovými cestami?
A:Pokud jsou problémy s ledvinami a močovými cestami neléčeny, mohou vést k vážný

e Ledviny močové cesty (Assum) je bylina s dlouhou historií v lidovém lékařství. Používal se k léčbě různých onemocnění ledvin a močového měchýře. Tato bylina má kromě protizánětlivých účinků také diuretické účinky. Assuma je často nazývaná „přírodním očistcem krve“, protože pomáhá odstraňovat toxiny z těla. Tento účinek je výsledkem jeho vysoce účinných látek, jako jsou lovage, silice a organické kyseliny. Obsahovat může také minerály, vitamíny a flavonoidy. To vše spolu funguje jako multifunkční diuretikum a antioxidant. Podle Evropské unie mohou být na podporu obecného zdraví užívány byliny a přípravky s celkovou hodnotou minimálně 6 bodů. Pro Assum to znamená, že mohou být uznané za své schopnosti: • Omezení zadržování tekutin • Prevence žlučových kamenů • Stimulace močení • Antioxidant a anti-zánětlivé účinky • Zlepšení funkce ledviny • Zlepšení trávení • Detoxikace • Normalizace hladiny cholesterolu Účinné složky ledvin močové cesty mohou být použity i pro léčbu cystitidy, nefritidy, prostaty a žlučníku. Může být také použit pro prevenci a léčbu vyššího krevního tlaku, diabetu a vysokého cholesterolu. Než začnete tento nebo jakýkoli jiný lék užívat, je důležité, abyste navštívili svého lékaře, aby se ujistil, že je pro vás vhodný a neohrožuje vaše zdraví.

Ledviny - močové cesty 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....