Lapacho Matto-Grosso kůra řez. Tabebuia impetiginosa cortex cons.

14.4.2024

Lapacho Matto-Grosso kůra řez. Tabebuia impetiginosa cortex cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Lapacho Matto-Grosso kůra řez?
A:Lapacho Matto-Grosso kůra řez se získává ze stromu Tabebuia impetiginosa. Tento strom roste v Jižní Americe a používá se jako přírodní léčivo.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Lapacho Matto-Grosso kůry řez?
A:Lapacho Matto-Grosso kůra řez má protizánětlivé, antioxidační a antibakteriální účinky. Používá se k posílení imunitního systému, zlepšení trávení a ke snížení hladiny cukru v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Lapacho Matto-Grosso kůra řez?
A:Lapacho Matto-Grosso kůra řez může být přidána do horké vody a konzumována jako čaj. Může být také užívána ve formě kapslí nebo tinktur.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Lapacho Matto-Grosso kůry řez?
A:Užívání Lapacho Matto-Grosso kůry řez může vést k nevolnosti, bolestem hlavy a zvracení. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, doporučuje se poradit se s lékařem před jeho užíváním.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Lapacho Matto-Grosso kůru řez?
A:Lapacho Matto-Grosso kůru řez lze zakoupit v některých obchodech s přírodními produkty a také online. Je důležité zkontrolovat kvalitu a původ produktu před jeho zakoupením.

e: Lapacho Matto-Grosso je léčivá bylina pocházející z Brazílie. Je to oblíbený nápoj mezi domorodými kmeny, které jej používají pro medicínské a rituální účely. Lapacho má dlouhou historii užívání ve Střední a Jižní Americe. Kůra řez Tabebuia impetiginosa cortex cons (také známá jako Lapacho Matto-Grosso) je sušeným práškem z kůry a listů. Při vnitřním užívání může mít lapacho vliv na trávení a imunitní systém, stejně jako zmírňuje úzkost a pomáhá s detoxikací. Jak vnější, tak vnitřní použití lapacha může přispívat k posílení krevního oběhu, snížení horečky a pomoci s léčbou plísňových onemocnění. Může také sloužit jako protizánětlivé a antimikrobiální činidlo. Při vnějším použití se lapacho používá k ošetření pokožky, jako je ekzém, popáleniny, poranění, vředy a záněty. Obecně se doporučuje smíchat lapacho s olivovým olejem nebo jinou přísadou pro maximální účinnost. Lapacho Matto-Grosso by se mělo užívat pod dohledem lékaře. Doporučuje se pít pouze jednu nebo dvě šálky denně.

Lapacho Matto-Grosso kůra řez. Tabebuia impetiginosa cortex cons.
Skladem (10+ kg)
517,50
462,05 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....