Kurkuma dlouhá oddenek řezaná Curcumae longa rhizoma cons.

24.5.2024

Kurkuma dlouhá oddenek řezaná Curcumae longa rhizoma cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je kurkuma dlouhá oddenek řezaná?
A:Kurkuma dlouhá oddenek řezaná, známá také jako Curcumae longa rhizoma cons, je kořenová rostlina původem z Indie, která se používá jako koření a léčivá rostlina.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá kurkuma dlouhá oddenek řezaná?
A:Kurkuma dlouhá oddenek řezaná se používá jako koření při vaření, zejména v indické a asijské kuchyni. Toto koření může také být užíváno jako doplněk stravy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní benefity kurkumy dlouhé oddenky řezané?
A:Kurkuma dlouhá oddenek řezaná obsahuje látku nazývanou kurkumin, která má antioxidantní a protizánětlivé účinky. Kurkumin také může pomoci s trávením, podporou srdce a cév a imunitou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být kurkuma dlouhá oddenek řezaná škodlivá pro některé osoby?
A:Lidé, kteří berou krevní tlak nebo krevní ředidla, by měli o kurkumě diskutovat se svým zdravotnickým pracovníkem, protože kurkumin může ovlivnit účinky těchto léků. Také se doporučuje, aby těhotné ženy konzultovaly použití kurkumy s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak by měla být kurkuma dlouhá oddenek řezaná skladována?
A:Kurkuma dlouhá oddenek řezaná by m

ů. Kurkuma dlouhá (Curcumae longa rhizoma cons.) je vytrvalá bylina s dlouhými a úzkými listy, která patří do řádu Zingiberales. Jeho kořeny jsou obvykle odřezávány a sušeny a používají se k přípravě medicínských potřeb. Kurkuma dlouhá má sladkou, karamelovou a lehce kořeněnou chuť. Existují hned dva typy kurkumy dlouhé; jeden s bílou dužinou uvnitř a druhý s červenou dužinou. Oba typy mají léčivé účinky, ale červená kurkuma má silnější účinky proti bolesti a zánětu. Kurkuma dlouhá je známá pro své antioxidační, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Může také pomoci snížit nafouknutí a autoimunitní reakce, stejně jako léčit staré kostní poranění. Kurkuma dlouhá může být také užitečná pro obecnou detoxikaci těla a léčbu léčby léčiv. Kurkuma dlouhá se nejčastěji užívá jako čaj, kapsle nebo prášek a může být také přidána do polévek, omáček nebo jiných jídel. Také se může použít k injikování esenciálního oleje nebo k výrobě mastí. Kurkuma dlouhá je všestrannou rostlinou, která nabízí mnoho využití. Jeho antioxidační, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti mu dávají schopnost poskytnout terapeutickou úlevu a léčbu.

Kurkuma dlouhá oddenek řezaná Curcumae longa rhizoma cons.
Skladem (10+ kg)
417,50
372,77 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....