Kurkuma dlouhá oddenek mletá (prosev) Curcumae longa rhizoma plv.

27.5.2024

Kurkuma dlouhá oddenek mletá (prosev) Curcumae longa rhizoma plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč bych měl(a) používat kurkumu dlouhý oddenek mletou?
A:Kurkuma dlouhá oddenek mletá (prosev) Curcumae longa rhizoma plv. má mnoho zdravotních výhod, například protizánětlivé, antioxidační a antikarcinogenní účinky. Tento koření může pomoci s trávením, podporovat zdravou kůži a snižovat riziko srdečních onemocnění.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je nejlepší způsob, jak používat kurkumu dlouhý oddenek mletou?
A:Kurkumu dlouhý oddenek mletou lze použít jako koření do jídel, jako přísadu do nápojů jako je čaj nebo smoothie a také se může použít jako ingredience v kosmetice pro péči o pokožku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kurkuma dlouhá oddenek mletá bezpečná pro každého?
A:Kurkuma dlouhá oddenek mletá je obecně považována za bezpečnou pro většinu lidí, když se používá jako koření ve stravě. Nicméně, lidé s určitými zdravotními problémy by měli být opatrní při konzumaci většího množství kurkumy, například lidé s žaludečními vředy, kteří berou léky proti srážení krve, těhotné ženy a kojící matky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi kurkumou dlouhým oddenkem mletým a kurkumou v kapslích?
A:Kurkuma dlouh

. Kurkuma dlouhá oddenek mletá (Curcumae longa rhizoma polv.) patří mezi dlouholeté oblíbené léčivé byliny. Její vliv můžeme nalézt v různých tradičních, lidových i moderních medicínských praktikách. Díky svému jedinečnému složení a funkčnosti je kurkuma dlouhá často používána jako léčivá rostlina. Kurkuma dlouhá je vysoce ceněná pro svý antioxidační účinky – Chrání tělo před škodlivými volnými radikály a posiluje imunitní systém. Je také účinným prostředkem k boji proti zánětlivým onemocněním. Kurkuma dlouhá pomáhá potlačovat bolesti, proto je většinou často součástí míchaných bylinných přípravků na zmírnění bolesti. Mezi další léčivé vlastnosti patří také její schopnost podporovat trávení a zlepšit vylučování toxinů z těla. Jako léčiva se obecně doporučuje užívat kurkumu dlouhou ve formě prášku, tablet nebo extraktu, který může být smíchán s dalšími léčivými bylinkami pro ještě větší účinek. Kurkuma dlouhá je obecně dobře snášena, ale může způsobit alergickou reakci u některých jedinců. Proto je vždy nejlepší poradit se s odborníkem na bylinnou medicínu, než kurkumu dlouhou začne dlouhodobě užívat.

Kurkuma dlouhá oddenek mletá (prosev) Curcumae longa rhizoma plv.
Skladem (10+ kg)
286,40
255,71 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....