Kukuřice setá čnělky 30g

23.5.2024

Kukuřice setá čnělky 30g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní výhody používání kukuřice seté čnělek 30g?
A:Kukuřice setá čnělek 30g je velmi účinná při ochraně rostlin před škůdci a nemocemi. Díky svému složení poskytuje rostlinám potřebné živiny pro zdravý a silný růst, čímž zvyšuje jejich odolnost vůči nepříznivým podmínkám. Navíc snižuje náklady na další ochranu rostlin.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se správně používá kukuřice setá čnělek 30g?
A:Kukuřice setá čnělek 30g se aplikuje při výsevu rostlin nebo při výsadbě do půdy. Pro dosažení maximálního účinku je důležité dodržet správné dávkování a postup aplikace, který je uveden v návodu k použití.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kukuřice setá čnělek 30g bezpečná pro životní prostředí?
A:Ano, kukuřice setá čnělek 30g je šetrná k životnímu prostředí. Složení přípravku je zcela přírodní a biologicky odbouratelné, což znamená, že po aplikaci nezanechává žádné škodlivé látky v půdě ani vodních tocích.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kukuřice setá čnělek 30g vhodná pro použití v ekologickém zemědělství?
A:Ano, kukuřice setá čnělek 30g je vhodná pro použití v ekologickém zemědělství. Pří

ь Kukuřice setá čnělky (Zea mays, syn. Zea mays var. sativa) je oddenková bylina, často nazývaná kukuřice obecná. Její semena jsou běžně používána jako potravinová plodina a léčivá bylina. Původně se kukuřice setá čnělky pěstovala ve střední a jižní Americe. Kukuřice setá čnělky obsahuje vitamíny, minerály a omega-3 mastné kyseliny. Má širokou škálu léčivých vlastností, především na podporu zdraví trávicího traktu, imunitního systému, metabolických funkcí a stavu pokožky. Kukuřice setá čnělky může pomoci snižovat hladinu cholesterolu, snižovat riziko arteriosklerózy a zabránit vzniku diabetu. Může také pomoci snížit hladinu cukru v krvi a bojovat proti infekci. Bylina může také poskytnout úlevu od zácpy a zmírnit záněty v trávicím traktu. Kukuřice setá čnělky 30g se prodává ve formě prášku nebo jako potravinový doplňek. Může se užívat perorálně pro léčebné účely nebo jako součást stravy. Kukuřice setá čnělky může být také použita jako externí léčivo ve formě masti nebo obkladu. Je důležité si uvědomit, že bylina může vyvolat alergickou reakci u některých lidí. Před zahájením léčby se je proto doporučuje poradit s lékařem.

Kukuřice setá čnělky 30g Zea mays stigma cons.
Skladem (10+ ks)
34,00
30,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....