Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons.

27.5.2024

Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons.?
A:Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons. je bylinka používaná v tradiční medicíně jako tonikum, diuretikum a prostředek proti bolestem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ Kuklíku městského kořenu řez. Caryophyllatae radix cons.?
A:Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons. pochází z Eurasie a Severní Afriky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons.?
A:Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons. se obvykle používá jako odvar nebo tinktura.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky Kuklíku městského kořene řez. Caryophyllatae radix cons.?
A:Vedlejší účinky Kuklíku městského kořene řez. Caryophyllatae radix cons. nejsou známy, avšak tato rostlina by neměla být používána těhotnými nebo kojícími ženami.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons. interagovat s léky?
A:Ano, Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons. může interagovat s některými léky, jako jsou diuretika a antikoagulancia. Je důležité se poradit s lékařem před užíváním jakéhokoli přípravku

Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons. je léčivou bylínou patřící do čeledi Caryophyllaceae, která bývá nazývána i „pravým hřebíčkem“. Má ovoce, které je známé jako hřebíčková semena, a má bílé květy s růžovými skvrnami. Kuklík městský se vyskytuje v oblastech Evropy, Asie, Afriky a severovýchodu Severní Ameriky. Léčivé účinky kuklíku městského kořene řez. Caryophyllatae radix cons. byly po staletí dobře dokumentovány. Kořen této bylinky má silné antioxidační účinky, které mohou chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Používá se k potlačení zánětů, k odstranění plynu, bolesti břicha a dalším trávicím obtížím. Kromě toho má také anestetické vlastnosti, které mohou pomoci při léčbě bolesti. Studie také ukazují, že kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons. má schopnost zlepšit imunitní systém, zabránit infekcím a urychlit hojení ran. Tato bylina také obsahuje mnoho vitaminů a antioxidantů, které mohou chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály a pomoci chránit před různými nemocemi. Navzdory svým léčivým vlastnostem má kořen kuklíku městského potenciální nežádoucí účinky. Používejte tento produkt s opatrností a vždy se ujistěte, že sledujete návod předepsaný na obalu. Pokud máte jakékoli otázky ohledně bezpečného užívání této bylinky, obraťte se na odborníka.

Kuklík městský kořen řez. Caryophyllatae radix cons.
nedostupné
828,00
739,29 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....