Krušina olšová kůra 50g

13.6.2024

Krušina olšová kůra 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní účinky kůry krušiny olšové?
A:Kůra krušiny olšové má protizánětlivé, antimikrobiální a imunostimulační účinky. Pomáhá také při problémech s trávením a má diuretické vlastnosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se kůra krušiny olšové užívá?
A:Kůra krušiny olšové se obvykle používá ve formě čaje. Lze ji vařit 10-15 minut v horké vodě a poté nechat louhovat dalších 10-15 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kůra krušiny olšové vhodná pro děti?
A:Neexistují žádné zvláštní omezení pro použití kůry krušiny olšové u dětí. Doporučujeme však konzultovat použití s lékařem nebo farmaceutem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může kůra krušiny olšové interagovat s jinými léky?
A:Při užívání kůry krušiny olšové je třeba dbát na možné interakce s jinými léky, zejména s léky na srdeční a cévní onemocnění. Před použitím kůry krušiny olšové je tedy nezbytné konzultovat to s lékařem a informovat ho o všech léčivých přípravcích, které užíváte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky použití kůry krušiny olšové?
A:Pokud se užívá v doporučené dávce, nejsou známy žádné vážné vedlejší účinky použit

e. Krušina olšová kůra (Alnus glutinosa) je medicínská bylina, která se často používá pro léčbu mnoha zdravotních problémů. Krušina olšová kůra je bohatá na taniny, flavonoidy a další látky bohaté na antioxidanty. Existuje dobrý důkaz o tom, že kůra může pomoci snížit horečku, snížit záněty a pomoci s bojem proti infekcím. Může být také použit k léčbě některých kožních problémů a hemoroidů. Je to také často používané jako diuretikum, což znamená, že může pomoci odvodňovat tělo. Krušina olšová kůra je snadno dostupná ve formě prášku nebo v čajových sáčcích. To je 100% čistá a nerafinovaná kůra, která byla sušena při nízké teplotě pro udržení všech léčivých účinků. Jeho uvedení na trh bylo schváleno Evropskou unií v souladu s nařízením o popisu léčivých vlastností bylin. Krušina olšová kůra je obvykle podávána jako čaj nebo tinktura. Doporučuje se pít 1 - 2 šálky denně nebo podle pokynů lékaře. Dbejte na to, abyste si před každým užitím produktu nastudovali správné dávkování.

Krušina olšová kůra 50g Frangulae alnus cortex cons.
Skladem (10+ ks)
38,00
33,93 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....