Kozinec sladkolistý kořen 50g

22.4.2024

Kozinec sladkolistý kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to za koření Kozinec sladkolistý?
A:Kozinec sladkolistý (Glycyrrhiza glabra) je druh rostliny, která se používá ke svlékání a k mírnění zánětu. Má charakteristickou sladkou chuť.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčivé účinky Kozince sladkolistého?
A:Kozinec sladkolistý se používá jako přírodní prostředek k léčbě různých onemocnění. Například pomáhá při kašli, bolestech v krku, zánětech, průjmech a dalších trávicích problémech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Kozinec sladkolistý?
A:Kozinec sladkolistý se může užívat ve formě čaje, extraktu nebo kapslí. Doporučuje se konzultovat s lékařem nebo odborníkem na alternativní medicínu, aby se stanovil správný dávkovací režim.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání Kozince sladkolistého?
A:Lidé s vysokým krevním tlakem nebo cukrovkou by měli být opatrní při užívání Kozince sladkolistého, protože to může ovlivnit hladinu cukru v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze koupit Kozinec sladkolistý kořen 50g?
A:Kozinec sladkolistý kořen 50g je možné zakoupit v lékárnách, specializovaných obchodech se zdravou výživou nebo v online obchodech, které nabízí přírodní produkty.

e. Kozinec sladkolistý kořen 50g (Astragalus glycyphyllos) je bylina, která má široké použití v lidové medicíně. Jedná se o sypkou směs kořenů, která je obvykle užívána pro stimulaci podporu imunity, posílení a osvěžení. Kořen má léčebné účinky, které jsou velmi ceněny v různých kulturách po celém světě. Může pomoci zmírnit stres, posílit krevní oběh a snížit horečku. Díky svému sladkému aroma a chuti se často přidává do čajů, aby se zvýšil efekt výživy. Pro dosažení největšího účinku doporučujeme tento kořen použít ve spojení s jinými bylinkami nebo s léčivy. Je to vynikající doplněk jakékoli terapie. Typické dávkování je 50-100 mg kořene každý den. Upozorňujeme, že by měla být dodržována opatrnost, lidé trpící autoimunitními či jinými poškozujícími orgánovými problémy by tuto bylinu neměli užívat, neboť to může zhoršit jejich zdravotní stav. Před zahájením užívání byste měli poradit se svým lékařem. Kozinec sladkolistý kořen 50g je vynikající bylina s mnoha léčebnými účinky, která by měla být používána s opatrností a pečlivou úvahu.

Kozinec sladkolistý kořen (astragalus) 50g Astragallus glycyphyllus radix cons.
Skladem (10+ ks)
54,00
48,21 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....