Kotvičník zemní nať řez. Tribulus terrestris herba cons.

15.6.2024

Kotvičník zemní nať řez. Tribulus terrestris herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je kotvičník zemní nať?
A:Kotvičník zemní nať (Tribulus terrestris herba cons.) je bylinná léčivá rostlina používaná především v tradiční indické a čínské medicíně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky kotvičníku zemního na organismus?
A:Kotvičník zemní nať má pozitivní účinky na podporu sexuálního života, zvyšuje hladinu testosteronu, zlepšuje kvalitu spermií, podporuje imunitní systém a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se dá kotvičník zemní nať zakoupit?
A:Kotvičník zemní nať je možné zakoupit v lékárnách a specializovaných obchodech s přírodními produkty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se kotvičník zemní nať používá?
A:Kotvičník zemní nať se nejčastěji užívá ve formě kapslí, tablet nebo extraktu. Doporučená denní dávka je obvykle v rozmezí 500 až 1500 mg.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním kotvičníku zemního nať?
A:Jako u většiny přírodních produktů mohou být při užívání kotvičníku zemního nať zaznamenány vedlejší účinky, jako jsou například bolesti hlavy, nevolnost a průjem. Před užíváním bylinného přípravku je vždy vhodné konzultovat případné rizika s lékařem nebo farmaceutem.

e Kotvičník zemní (Tribulus terrestris herba cons.) je bylina s mnoha léčivými vlastnostmi, která se hojně používá již po staletí ve fytoterapii. Nať kotvičníku zemního je plazivá trubcovitá, šedozelená až modrozelená. Tato rostlina má trny, které občas lemují lístky. Kotvičník zemní poskytuje širokou škálu léčivých účinků. Obsahuje saponiny, flavonoidy, glykosidy, kumarinové deriváty, třísloviny a steroly. Pravidelné užívání kotvičníku zemního může pomoci normalizovat hladinu cholesterolu a zvyšovat libido. Rostlina je také prospěšná při léčbě diabetu, stejně jako revmatických bolestí. Nať kotvičníku zemního může být šťáva nebo odvar z ní, zmražený produkt nebo extrakt sušené trávy. Často se používá ve spojení s dalšími bylinnými přípravky na léčbu různých onemocnění. Jako prostředek proti únavě také přichází v úvahu využití kotvičníku zemního. Při použití kotvičníku zemního je vždy nutné se poradit s odborníkem. Může to znamenat konzultaci s lékařem nebo bylinkářem. Kotvičník zemní je bylina, která je známá svými léčebnými schopnostmi. Její použití může být prospěšné pro zdraví, ale vždy je nutné se poradit s odborníkem.

Kotvičník zemní nať řez. Tribulus terrestris herba cons.
Skladem (10+ kg)
465,80
415,89 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....