Kotvičník zemní nať 50g

19.5.2024

Kotvičník zemní nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se kotvičník zemní nať užívá?
A:Kotvičník zemní nať se běžně užívá jako čaj. Stačí zalít 1-2 lžičky sušeného kotvičníku horkou vodou a nechat louhovat po dobu 10-15 minut. Lze také použít jako přísadu do koupelí nebo obkladů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má kotvičník zemní nať nějaké vedlejší účinky?
A:Kotvičník zemní nať se obvykle považuje za bezpečný bylinný prostředek, avšak může mít určité vedlejší účinky. Patří mezi ně například alergické reakce, suchost úst a hrdla, nevolnost, zvracení nebo průjem. V případě potíží je nutné kontaktovat lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K jakým účelům se kotvičník zemní nať používá?
A:Kotvičník zemní nať se tradičně používá jako prostředek pro podporu metabolismu cukrů v těle. Dále se mu připisují protizánětlivé, protibakteriální a protivirové vlastnosti. Používá se také jako prostředek pro zklidnění a odstranění stresu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kotvičník zemní nať vhodný pro děti?
A:Přestože kotvičník zemní nať je obecně považován za bezpečný bylinný prostředek, mohou děti mít vůči němu různé individuální reakce. Proto by děti měly užívat kotvičník zemní nať pouze

. Kotvičník zemní nať 50g Kotvičník zemní (Hypericum perforatum) je bylina s mnoha užitečnými léčivými vlastnostmi, kterou se získává z naťí rostoucích v Evropě. Nať je zpravidla zelená s červenými pupeny a červenými květy, které kvetou v červenci a srpnu. Tato nať obsahuje celou řadu chemikálií, včetně flavonoidů a fytonutrientů. Používá se k podpoře duševního a fyzického zdraví. Zkoumá se, jak by mohla pomoci při některých formách deprese, úzkostí, stresu a závislosti. Mohla by být také užitečná při léčbě bolesti hlavy, artritidy a prevenci rakoviny. Kotvičník zemní nať 50g je naše nejkvalitnější a čerstvá nať, připravená ke konzumaci. Pokud si vyberete tuto produktovou variantu, odebírat 50g nalomené nati. Můžete ji použít buď sušením dovnitř nať a přidáním do čaje, nebo přímou konzumací. Kotvičník zemní nať obsahuje širokou paletu léčivých látek, které jsou jedinečné ve svém složení. Tyto látky mají blahodárné účinky na duševní a fyzické zdraví. Produkt neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani přísady a je zdravotně bezpečný pro použití.

Kotvičník zemní nať 50g Tribulus terrestris herba cons.
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....