Kosatec německý oddenek 50g

20.5.2024

Kosatec německý oddenek 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak použít kosatec německý oddenek 50g?
A:Kosatec německý oddenek 50g lze použít při různých zdravotních potížích, jako jsou například bolesti břicha, trávicí obtíže nebo migrény. Doporučená dávka je jedna až dvě čajové lžičky denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy užívat kosatec německý oddenek 50g?
A:Kosatec německý oddenek 50g se doporučuje užívat při různých zdravotních problémech, jako jsou například menstruační křeče, poruchy trávení nebo bolesti hlavy. Je vhodné konzultovat užívání s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ kosatce německého oddenku 50g?
A:Kosatec německý oddenek 50g pochází z přírodních zdrojů a roste zejména v oblastech Evropy a Asie. Oddenky této rostliny se tradičně využívají pro své léčebné účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké vedlejší účinky může kosatec německý oddenek 50g mít?
A:Některé osoby mohou mít alergickou reakci na kosatec německý oddenek 50g. Je proto důležité dbát na stanovenou doporučenou dávku a konzultovat užívání s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit kosatec německý oddenek 50g?
A:Kosatec německý oddenek 50g lze zakoupit v lékárnách nebo specializovaných prodejn

ový Kosatec německý oddenek (Veratrum album L.) je bíle až lehce načervenalé květnaté bylinné léčidlo. Pochází z rodiny Liliaceae a pro svou léčivost je znám již od starověku. Kosatec německý oddenek (Veratrum album L.) se obvykle sbírá spolu s kořenem i se šupinami, které jej obalují. Tento oddenek nemá specifickou vůni ani chuť. Jeho léčebné účinky na organismus jsou však velmi prospěšné. Kosatec německý oddenek především přináší blahodárné účinky na srdce a střevní trakt. Užívá se také při vysokém krevním tlaku, migrénách a dalších potížích. Také se užívá jako preventivní prostředek proti infekčním onemocněním a plísním. Kosatec německý oddenek lze skladovat až po dobu dvou let. Aby se jeho léčivé vlastnosti mohly efektivně využívat, doporučuje se konzumovat kosatec německý oddenek ve formě čaje nebo tinktury. Přidává se lžíce oddenku do šálku vroucí vody a pije se 2x denně po dobu 6-8 týdnů. Tinkturu si připravíte tak, že do lahve s vodkou přidáte 50 g kosatec německého oddenku. Lahvičku uzavřete a necháte 10 dní macerovat. Po 10 dnech je tinktura připravena k užívání. Kosatec německý oddenek je účinnou bylinkou, která poskytuje organismu řadu léčebných vlastností. Je přírodní lék, který lze využít, jak ve formě čaje, tak v podobě tinktury.

Kosatec německý oddenek 50g Iris germanica rhizoma cons.
nedostupné
52,00
46,43 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....