Koriandr setý plod 100g

20.5.2024

Koriandr setý plod 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to koriandr setý plod?
A:Koriandr setý plod je semeno rostliny koriandr, které se používá jako koření v mnoha kuchyních po celém světě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký má koriandr setý plod chuť?
A:Chuť koriandru setého plodu je nasládlá a lehce hořká s nádechem citrusového aroma.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá koriandr setý plod v kulinářství?
A:Koriandr setý plod se používá jako koření do různých jídel, zejména kari, mexické a středomořské kuchyně. Toto koření také může být použito jako dochucovadlo při výrobě sýrů a sladkostí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je koriandr setý plod zdravý?
A:Ano, koriandr setý plod má mnoho zdravotních výhod. Je bohatý na vitamín K, který podporuje zdravé kosti, a na vitamín C, který podporuje zdravý imunitní systém.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze skladovat koriandr setý plod?
A:Koriandr setý plod by měl být uložen v suchém a tmavém prostředí, ideálně v uzavřené nádobě. Takto skladovaný koriandr setý plod může být používán až několik měsíců.

e Koriandr setý plod 100g je bylina, která je obecně uznávaná jako blahodárná pro lidské zdraví. Koriandr je původem z Středního východu a Blízkého východu, odkud byl postupně přenášen do všech světadílů. Koriandr je velmi bohatý na vitaminy A, C a K, draslík, hořčík, železo a vlákninu. Lidé obvykle používají sušené plody koriandru mletým nebo celým formám v koření a bylinky nádobí. Je to jedinečná a chutná zelená zelenina s silnou a pikantní chutí a vůní. Pravidelné používání koriandru je prospěšné pro lidské zdraví, protože se údajně vyrovnává hladinu cukru v krvi a zabraňuje vzniku diabetu. Koriandr má také protizánětlivé a analgetické účinky a je považován za silný antioxidant. Tato bylina může být také použita k boji proti stresu, únavě a depresi. Konzumace koriandru může být také užitečná pro posílení imunity, díky obsahu různých mikroživin, vitamínů a minerálů. Kromě toho se věří, že koriandr může zmírnit zažívací potíže a může pomoci při léčbě kolika. Vzhledem k jeho blahodárným vlastnostem je koriandr setý plod 100g oblíbenou součástí lidských diet. Bylina by měla být používána s mírou a ve vyvážené stravě. Měla by se také konzultovat s lékařem, pokud se tento produkt zvažuje pro léčebné nebo léčebné účely.

Koriandr setý plod 100g Coriandrum sativum fructus tot.
Skladem (10+ ks)
68,00
60,71 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....