Kopřiva dvoudomá nať řez. Urticae diotica herba cons.

13.6.2024

Kopřiva dvoudomá nať řez. Urticae diotica herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Kopřiva dvoudomá nať?
A:Kopřiva dvoudomá nať je rostlina, která se vyskytuje v přírodě a je známá pro své léčivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčivé účinky Kopřivy dvoudomé naťi?
A:Kopřiva dvoudomá nať má mnoho léčivých účinků, které zahrnují pomoc s alergiemi, řešení problémů s trávením a podporu imunitního systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je nejlepší způsob použití Kopřivy dvoudomé naťi?
A:Nejlepší způsob použití Kopřivy dvoudomé naťi je konzumovat ji jako bylinný čaj nebo ji užívat jako doplněk stravy ve formě kapslí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Kopřiva dvoudomá nať nebezpečná pro některé osoby?
A:Ano, Kopřiva dvoudomá nať může být nebezpečná pro některé osoby. Pokud máte citlivou kůži, měli byste být opatrní při manipulaci s touto rostlinou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze získat Kopřivu dvoudomou nát?
A:Kopřiva dvoudomá nať je k dostání v mnoha obchodech s bylinkami a doplňky stravy nebo může být nacházena přímo v přírodě.

Kopřiva dvoudomá nať řez (Urticae diotica herba cons.) je léčivá bylina, kterou lze využít ve farmakologických přípravcích. Pochází z čeledi Urticaceae, a je často fyzickým nebo chemickým drhnutím listí a stonku, což je stejná metoda jako u jiných bylin. Listy a stonky kopřivy dvoudomé obsahují vysoké množství látek, které se ve farmaceutických přípravcích akumulují a poskytují silné terapeutické účinky. Mezi hlavní účinné látky patří látky ze skupiny flavonoidů, minerálů a taninů. Kopřiva dvoudomá má několik léčivých účinků. Nejčastěji je užívaná v léčbě revmatismu, artritidy a ječmene. Je však také účinná při léčení chorob zažívacího traktu, zejména trávicích potíží. Bylina je také vynikajícím zdrojem antioxidantů, které pomáhají bojovat proti volným radikálům. Kromě těchto léčebných účinků má kopřiva dvoudomá také několik preventivních léčebných účinků. Tím nejdůležitějším je její schopnost zmírnit stres a zabránit tak psychickým problémům. Dalším ohromujícím preventivním účinkem je její schopnost zabránit nádorům. Vzhledem k vysoce hojivým a léčivým účinkům kopřivy dvoudomé je to vynikající bylina používaná v léčebných přípravech. Může být užívána ve formě čaje, extraktu i v tabletách. Před užíváním byste se však měli poradit s odborným lékařem.

Kopřiva dvoudomá nať řez. Urticae diotica herba cons.
Skladem (10+ kg)
220,80
197,14 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....