Kopřiva dvoudomá kořen 50g

13.6.2024

Kopřiva dvoudomá kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký typ kopřivy je použit pro výrobu kořene 50g?
A:Kopřiva dvoudomá je použita pro výrobu tohoto kořene.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel kopřivového kořene 50g?
A:Kopřivový kořen 50g se používá jako pomocný prostředek při léčbě různých onemocnění, jako jsou například infekce močových cest, alergie nebo ekzémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá kopřivový kořen 50g?
A:Kořen kopřivy se může konzumovat v různých formách - například vařením, sušením nebo macerací. Doporučuje se poradit se s odborníkem na byliny ohledně správné dávkování a způsobu přípravy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním kopřivového kořene 50g?
A:Při pravidelném užívání kořene kopřivy nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Nicméně, jako u každého bylinného doplňku, mohou se vyskytnout individuální reakce u některých lidí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit kořen kopřivy 50g?
A:Kořen kopřivy 50g lze zakoupit v lékárnách, speciálních obchodech s bylinami a online obchodech, které se specializují na prodej přírodních doplňků.

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) je oblíbená léčivá bylina s mnoha pozitivními vlastnostmi. Je to vytrvalá, popínavá rostlina a její kořen se používá pro léčebné účely. Kořen kopřivy dvoudomé je bohatý na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Má antioxidační a protizánětlivé účinky, a proto se často používá k léčbě různých zdravotních problémů. Kopřiva dvoudomá má následující terapeutické účinky: 1. Zmírňuje bolesti svalů a revmatismus. Kořen kopřivy má uklidňující účinky a pomáhá zmírnit tupou bolest svalů a kloubů, typickou pro revma. 2. antidota proti otravě jedem. Říká se, že kopřiva dvoudomá je účinná proti jedu z hmyzu, zvířat nebo hub. 3. Normalizuje funkci ledvin. Kořen má diuretické účinky, což znamená, že pomáhá ledvinám odstraňovat nadbytečnou tekutinu a toxiny. 4. Pomáhá bojovat s nespavostí. Užívání kopřivy dvoudomé snižuje stres a pomáhá uvolňovat svalové napětí, což může pomoci lidem trpícím nespavostí. 5. Přírodní tonikum pro celkovou pohodu. Kořen kopřivy je dobře znám pro své tonické účinky, které mohou posílit imunitní systém a zlepšit obecné zdraví. Kopřiva dvoudomá je snadno dostupná a může se aplikovat ve formě čaje nebo jako kořenové prášek. Doporučuje se užívat 50g tohoto kořene denně. Kopřiva však může mít některé vedlejší účinky, a proto je vždy důležité, abyste se před užíváním poradili se svým lékařem.

Kopřiva dvoudomá kořen 50g Urticae diotica radix cons.
Skladem (10+ ks)
36,00
32,14 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....