Kopr vonný list (špičky) 30g

19.5.2024

Kopr vonný list (špičky) 30g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ kopr vonný list (špičky) 30g?
A:Kopr vonný list (špičky) 30g je pochází z přírodního zdroje a je získáván z rostliny kmínu setého.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel použití kopr vonný list (špičky) 30g?
A:Kopr vonný list (špičky) 30g má mnoho využití, včetně použití jako koření při vaření, jako směs do čaje nebo jako léčivá bylina.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze skladovat kopr vonný list (špičky) 30g?
A:Kopr vonný list (špičky) 30g lze skladovat v suchém a tmavém prostředí, ideálně v uzavřené nádobě, aby si zachoval svou aroma a chuť.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah balení kopr vonný list (špičky) 30g?
A:Balení kopr vonný list (špičky) 30g obsahuje sušené špičky kmínu setého v množství 30 gramů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze kopr vonný list (špičky) 30g použít v období těhotenství?
A:Před použitím kopr vonný list (špičky) 30g během těhotenství nebo kojení by měla být konzultována s lékařem, protože může mít účinky na zdraví matky i dítěte.

. Kopr vonný list (špičky) je bylinou, která pochází z čeledi Apiaceae. Listy jsou hladké, lesklé a mají plochý hrot. Špičky mohou být zelené nebo sytě fialové. Listy vykazují silnou vůni díky obsahu eterických olejů, především karvakrolu a karyofyllenu. Celá rostlina má mírně nahořklou chuť. Kopr vonný list je běžně používán při přípravě pokrmů. Používá se zejména k dochucování polévek, masa a ryb. Bylina se používá také pro výrobu likérů a medovin. Kromě toho jsou listy kopru vonného dobré i pro vaření. Kopr vonný list má také léčivé účinky. Má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají při obtížích spojených s revmatismem a artritidou. Bylina má pozitivní účinky na trávicí systém, protože pomáhá zlepšit trávení. Dále posiluje imunitní systém a pomáhá při léčbě bolesti hlavy. Kopr vonný list je snadno dostupný ve formě cenného sypkého produktu nebo prášku. Bylina je běžně prodávána ve formě čerstvých listů, které mají typickou vůni a aroma. 30 g čerstvých listů se doporučuje užívat dvakrát denně, aby se dosáhlo příznivých účinků.

Kopr vonný list (špičky) 30g Anethum graveolens folium cons.
Skladem (10+ ks)
24,00
21,43 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....