Konopice bledožlutá nať řez. Galeopsis pubescens herba cons.

23.5.2024

Konopice bledožlutá nať řez. Galeopsis pubescens herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je konopice bledožlutá nať řez?
A:Konopice bledožlutá nať řez (Galeopsis pubescens herba cons) je léčivá bylina, která se používá k léčbě různých zdravotních problémů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké zdravotní problémy může konopice bledožlutá nať řez léčit?
A:Konopice bledožlutá nať řez se tradičně užívá k léčbě gastrointestinálních problémů, jako jsou záněty střev a nadýmání. Také se používá k léčbě bolesti hlavy, menstruačních potíží a problémů s močením.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se konopice bledožlutá nať řez užívá?
A:Konopice bledožlutá nať řez se obvykle užívá formou čaje. Lze ji také použít jako bylinné koupele nebo jako obklady.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání konopice bledožlutá nať řez?
A:Někteří lidé mohou mít alergickou reakci na konopici bledožlutou nať řez. Doporučuje se užívat ji opatrně a vždy dodržovat doporučené dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze konopici bledožlutou nať řez zakoupit?
A:Konopice bledožlutou nať řez lze zakoupit v lékárnách, bylinných obchodech nebo online. Před jejím užíváním však doporučujeme konzultovat s lékařem nebo odborníkem na bylinky.

e Konopice bledožlutá nať řez (Galeopsis pubescens herba cons.) je bylinná surovina používaná v léčitelství. Je to jednoletá tráva, jejíž listy i nať mají často tmavě fialový nádech. Tvoří mnoho malých květů, které se skládají z nezralých semen a plodů. Květy jsou výrazně pásovité, bílé se žlutými tyčinkami, které se otevírají až později v létě. Surovina je oblíbená díky svým zdraví prospěšným vlastnostem. Obsahuje flavonoidy, které se podílejí na regulaci hladin cholesterolu, a také taniny a proantocyianidiny, které chrání kapiláry a cévy. Byly také prokázány protizánětlivé, antiseptické, antialergické a protiparazitické vlastnosti. Konopice bledožlutá nať řez je také vnímána jako účinné léčivo při léčbě bolesti hlavy, nachlazení, únavy, nespavosti a dalších. Konopice bledožlutá nať řez je možné získat ve formě tablet, tinktur, odvarů nebo čajů. Při jejím užívání je však nutné dbát na dávkování a dodržovat pokyny lékaře.

Konopice bledožlutá nať řez. Galeopsis pubescens herba cons.
Skladem (9 kg)
293,30
261,88 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....