Kondurango (Marsdenie kondurangová) kůra řez. Marsdenia condurango cortex cons.

21.6.2024

Kondurango (Marsdenie kondurangová) kůra řez. Marsdenia condurango cortex cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Kondurango?
A:Kondurango je rostlina známá pro svůj léčivý účinek. Pochází z Jižní Ameriky a používá se hlavně k léčbě rakoviny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Kondurango kůra řez?
A:Kondurango kůra řez se používá v roztocích a tinkturách, které se potom aplikují na postižené oblasti kůže. Také se dobře používá jako přísada do čajů a sirupů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak funguje Kondurango na léčbu rakoviny?
A:Kondurango obsahuje alkaloid kondurangin, který údajně pomáhá stimulovat imunitní systém a bojovat proti buněčnému poškození způsobenému rakovinou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky při užívání Kondurango?
A:Při užívání Konduranga může docházet k nevolnosti, zvracení, průjmu a ztrátě chuti k jídlu. Proto bychom vám doporučovali konzultovat s lékařem, než začnete užívat Kondurango.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Kondurango?
A:Toto bylinné léčivo by neměli užívat těhotné nebo kojící ženy, děti a lidé s nízkým krevním tlakem. Lidé s alergií na jiné rostliny v rodině Apocynaceae by také měli být opatrní při používání Konduranga.

Kondurango (Marsdenie kondurangová) je stálezelená liana původem z Amazonie. Jeho kůra řez kondurangový je tradičně užívaná ve velké oblasti Jižní Ameriky včetně Peru, Brazílie, Čile a Bolívie. V poslední době byla kondurango stále častěji používana jako léčivá bylina i ve střední a severní Americe a Evropě. Kondurangová kůra byla pro své zázračné léčebné schopnosti užívána tradičně domorodci v Amazonii. Bylina je bohatá na vitamín C a flavonoidy, které jsou potenciálně účinné proti infekcím, a také obsahuje polyfenolické látky mohoucí podpořit imunitní systém. Kondurango také obsahuje silici, která pomáhat stimulovat produkci kolagenu a je také známý pro své schopnosti snížit krevní tlak. Kromě toho, je kondurangová kůra také užívána pro léčbu kožních onemocnění, jako je ekzém nebo psoriáza. Také je bohatý na antioxidanty, které pomáhají proti okysličení buněk a bojovat proti volným radikálům. Pokud budete užívat kondurangovou kůru řez, vždy postupujte striktně podle nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin, abyste se vyhnuli možným vedlejším účinkům. Upozorňujeme, že bylina je kontraindikována pro těhotné a kojící ženy. Před použitím se vždy poraďte s odborným lékařem, aby si byli jisti, že je pro vás bezpečné užívat kondurangovou kůru. Kondurangová kůra se nejlépe užívá jako čaj, ale lze ji také pridat do čerstvých nebo konzervovaných potravin, aby se zvýšila jejich léčivá síla.

Kondurango (Marsdenie kondurangová) kůra řez. Marsdenia condurango cortex cons.
Skladem (10+ kg)
834,90
745,45 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....