Komonice lékařská nať 40g

27.5.2024

Komonice lékařská nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je přírodní forma komonice lékařské?
A:Komonice lékařská se vyskytuje v přírodě jako rostlina s drobnými bílými květy a dlouhými, tenkými listy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu se komonice lékařská nejčastěji používá?
A:Komonice lékařská se využívá jako přírodní prostředek proti kašli, bronchitidě a dalším onemocněním dýchacího ústrojí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze komonici lékařskou užívat během těhotenství?
A:Vzhledem k nedostatku informací o bezpečnosti užívání komonice lékařské během těhotenství a kojení se doporučuje poradit se s lékařem před zahájením užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má komonice lékařská nějaké vedlejší účinky?
A:Při užívání komonice lékařské v dávkách doporučených výrobcem nebyly zaznamenány žádné vážné vedlejší účinky. V případě alergické reakce a jiných nežádoucích účinků se však doporučuje konzultovat lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou doporučené dávkování a způsob užívání komonice lékařské nať 40g?
A:Doporučené dávkování a způsob užívání komonice lékařské nať 40g se mohou lišit v závislosti na výrobci a konkrétním produktu. Je důležité dodržovat pokyny na ob

ového článku Komonici lékařskou (Hypericum perforatum L.) roztroušeně roste po celé Evropě a může být nalezena v polích a skalách, na březích potoků a náhorních pláních. Komonice lékařská se získává z celých nebo částečně sešlostnutých čerstvých nebo sušených naťových částí rostliny. V lidové medicíně se používá k léčbě deprese, úzkosti, bolesti hlavy, bolestí zad a různých kožních problémů. Účinná látka v komonici lékařské nať 40g je extrakt z hypericinu. Hypericin je silný antioxidant s antidepresivními a protibolestivými vlastnostmi. Navíc se obecně předpokládá, že může pomoci při léčbě některých chronických onemocnění, jako je revmatoidní artritida nebo kandidóza. Užívání komonice lékařské nať 40g může být spojeno s řadou nežádoucích účinků, včetně tinnitu, otupělosti, nevolnosti, kožního vyrážky, alergických reakcí a dokonce i migrény. Také by měl být užíván s opatrností v případě, že jste těhotná nebo kojíte. Komonice lékařská nať 40g může být užívána ve formě odvaru, tinktury nebo jako čajová směs s jinými bylinami. Než začnete léčbu, doporučujeme vám poradit se svým lékařem.

Komonice lékařská nať 40g Meliloti officinalis herba cons.
Skladem (10+ ks)
29,00
25,89 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....