Kokoška pastuší tobolka nať

23.5.2024

Kokoška pastuší tobolka nať

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Kokoška pastuší tobolka nať?
A:Kokoška pastuší tobolka nať je bylina s kulovitými, bílými květy a trávovitou vůní. Používá se v tradiční medicíně jako prostředek proti zánětům a infekcím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Kokoška pastuší tobolka nať užívá?
A:Kokoška pastuší tobolka nať se obvykle užívá v podobě čaje nebo tinktury. Léčivé účinky se projevují především při dlouhodobém užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může se Kokoška pastuší tobolka nať užívat během těhotenství?
A:Pokud jste těhotná nebo kojíte, měli byste se před užíváním Kokošky pastuší tobolky nať poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou při užívání Kokošky pastuší tobolky nať nějaké možné vedlejší účinky?
A:Při správném užívání jsou vedlejší účinky Kokošky pastuší tobolky nať vzácné. Nicméně při nadměrném užívání se mohou objevit bolesti břicha nebo průjem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se dá Kokoška pastuší tobolka nať zakoupit?
A:Kokoška pastuší tobolka nať se dá zakoupit v některých lékárnách nebo na internetových obchodech se zdravotními doplňky. Doporučuje se vybírat kvalitní a ověřené produkty.

. Kokoška pastuší tobolka nať (Lunaria annua) Kokoška pastuší tobolka nať je jednoletá bylinka z čeledi hluchavkovité. Roste po celém světě a obzvlášť hojně v Evropě a jeho typickými charakteristikami jsou oválné, měkké listy a úzká srdčitá květenství. Nať má ve tvaru vejčitého hroznovitého vlásku. Bylina se dříve používala k léčbě různých kožních onemocnění jako je například ekzém a dále při léčbě průjmu nebo zažívacích obtíží. Kokoška pastuší tobolka nať je také užívána jako čajová směs pro očistu těla. Na oficiální úrovni nemá tato bylina žádné schválené léčivé účinky a bylina se doporučuje používat jen pro lázeňskou léčbu nebo pro účely kosmetické. Před jejím použitím by bylo rozumné poradit se s odborníkem nebo lékařem.

Kokoška pastuší tobolka nať 40g Capsella bursa pastoris herba cons.
Skladem (10+ ks)
29,00
25,89 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....