Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g)

27.5.2024

Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g)?
A:Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g) je směs bylinného čaje obsahující kinkelibu a stévii. Je balena po 20 sáčcích s hmotností 1,5 g každý.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g)?
A:Hlavními složkami Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g) jsou listy kinkeliby a extrakt z listů rostliny stévie.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký má Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g) chuť?
A:Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g) má tradiční bylinnou chuť s lehkým sladkým nádechem stévie.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak připravit Kinkelibu se Stevií 30g(20x1,5g)?
A:Sáček čaje zalijte vroucí vodou a nechte louhovat 3-5 minut. Poté sáček vyjměte a podle chuti můžete čaj osladit medem nebo cukrem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek Kinkeliby se Stevií 30g(20x1,5g)?
A:Kinkeliba má detoxikační účinky, podporuje látkovou výměnu a snižuje hladinu cukru v krvi. Stévie obsahuje sladidlo, které má nízký glykemický index a je vhodné pro diabetiky. Kombinace kinkeliby a stévie navíc pomáhá regulovat trávení a podporuje imunitní systém.

Kinkeliba se Stevií (30g, 20x1,5g) je bylina z rodiny Malvaceae. Je to silně aromatický čaj s mírnou chutí pikantního koření. Používá se jak pro medicínský účel tak i pro vaření. Používá se pro léčbu respiračních onemocnění, jako jsou astmatické stavy, bronchitida a pleuritida. Pomáhá snižovat teplotu a je užitečný při léčení žlučníku a močových cest. Kromě toho, že se Kinkeliba se Stevií používá pro terapeutické účely, může být také užíván pro prevenci nemocí. Může pomoci zmírnit podrážděnost, únavu a vyčerpání. Je důležité mít na paměti, že i když je bylina Kinkeliba se Stevií užívána pro léčebné účely, nesmí být použita nahrazovat léčbu, jíž by Vás měl předepsat lékař. Dále byste měli být opatrní s jejím užíváním, protože může mít vedlejší účinky, jako je zvýšená únava a bolesti hlavy. Bylina Kinkeliba se Stevií je jedinečným zdrojem zdraví, vitalitu a pohodu. Její léčebné vlastnosti jsou podloženy vědeckou literaturou a může být užívána jak pro léčebný tak i preventivní účel. Nicméně je stále důležité konzultovat užívání Kinkeliby se svým lékařem.

Kinkeliba se Stevií 30g(20x1,5g) Milota teas Premium
nedostupné
90,00
80,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....