Kinkeliba Nana a Lemongrass 30g(20x1,5g)

20.5.2024

Kinkeliba Nana a Lemongrass 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Kinkeliba Nana a Lemongrass 30g(20x1,5g)?
A:Kinkeliba Nana a Lemongrass 30g(20x1,5g) je směs bylinného čaje s dominantní příchutí kinkeliby a citronové trávy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy pití Kinkeliba Nana a Lemongrass čaje?
A:Kinkeliba Nana a Lemongrass čaj má mnohé zdravotní výhody, včetně podpory trávení, snížení hladiny cholesterolu v krvi, podpory imunitního systému a snížení stresové úzkosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ Kinkeliba Nana a Lemongrass čaje?
A:Kinkeliba Nana a Lemongrass čaj má kořeny v africké medicíně, kde se používá jako přírodní lék proti různým onemocněním.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak často bych měl pít Kinkeliba Nana a Lemongrass čaj?
A:Doporučuje se pít 1-2 šálky Kinkeliba Nana a Lemongrass čaje denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je postup přípravy Kinkeliba Nana a Lemongrass čaje?
A:Na jeden šálek (cca 150 ml) dejte 1,5 g čaje a zalijte vroucí vodou. Nechte louhovat 3-5 minut a poté sceďte. Lze přidat med nebo citron podle chuti.

e Kinkeliba Nana a Lemongrass 30g (20x1,5g) Kinkeliba nana a lemongrass jsou vzácné byliny s množstvím léčivých účinků. Pocházejí z Cote d'Ivoire ve Střední Africe a jsou často přidávány do kontrastní čaje horkosti. Byliny pomáhají potlačovat horečku, uklidňují střevní procesy a regulují krevní tlak. Kinkeliba nana obsahuje mnoho důležitých látek, jako je hořčík, vápník, kyselina listová a flavonoidy. Tyto látky pomáhají udržovat zdravou srdeční funkci, přispívají k metabolismu glukózy a cholesterolu a pomáhají zlepšovat srdeční zdraví. Lemongrass obsahuje antiseptické účinky, které pomáhají při léčbě problémů s průduškami, zánětům dýchacích cest a infekcím střev. Antioxidanty a minerály v lemongrass také stimulují imunitní systém, pomáhají snižovat špatný cholesterol a stimulují metabolické procesy. Kinkeliba nana a lemongrass jsou velmi účinné pro udržení zdraví. Je vhodné je používat v čajích, zejména v případě horečky. Jsou také bohaté na vitamíny A, B a C. Můžete je smíchat s jinými bylinkami a čaj s nimi může být doplňkem zdravé stravy nebo používán jako léčba pro různé onemocnění.

Kinkeliba Nana a Lemongrass 30g(20x1,5g) Milota teas Premium
nedostupné
90,00
80,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....