Kinkeliba list řezaný 30g Combretum micranthum folium cons.

22.4.2024

Kinkeliba list řezaný 30g Combretum micranthum folium cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Kinkeliba list a čemu slouží?
A:Kinkeliba list je rostlina z Afriky, která se používá jako léčivý prostředek. Má protizánětlivé účinky, pomáhá detoxikovat tělo a zvyšuje imunitu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Kinkeliba list připravuje?
A:Kinkeliba list se obvykle připravuje zalitím hrubě nasekaných listů vroucí vodou a necháním louhovat asi 5 minut. Poté se přecedí a může se pít teplý nebo studený.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Kinkeliba list nějaké vedlejší účinky?
A:Zpravidla se nepovažuje za škodlivý, ale může způsobit některé vedlejší účinky jako nevolnost, průjem nebo podráždění žaludku u citlivých jedinců.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho je Kinkeliba list vhodný?
A:Kinkeliba list je vhodný pro lidi, kteří chtějí přirozenou pomoc při detoxikaci nebo zlepšení imunity. Také se používá k podpoře trávení nebo ke snížení hladiny cukru v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Kinkeliba list?
A:Kinkeliba list lze zakoupit v některých specializovaných obchodech se zdravou výživou nebo online. Je třeba být opatrný při nákupu a zvolit spolehlivého prodejce.

e Kinkeliba list řezaný 30g Combretum micranthum folium cons. Kombretum micranthum, (kinkeliba) je vytrvalá lianovitá rostlina s množstvím klasnících větviček, původem z Afriky. Plody jsou brzy dozrálé, červené a sladké až hořké, 4–5 mm široké. Listy jsou eliptické až obvejčité, až 13 cm dlouhé, na účinky příznivé. Kinkeliba je stále velmi oblíbená v Africe pro své užitečné vlastnosti. Na tradiční africké lékařství má mnoho využití. Listy jsou často používány k přípravě nápojů nebo čajů, které se používají jako pomoc při léčbě často se vyskytujících onemocnění, jako je malaria nebo tuberkulóza. Kinkeliba listy jsou také často používány pro udržení zdraví jater a ledvin. Kinkeliba je oceněna pro svůj vysoký obsah antioxidačních látek. Je bohatý na antioxidanty, jako jsou karoteny, flavonoidy a polyfenoly, které mají schopnost neutralizovat volné radikály. Látky obsažené v kinkeliba listech se také nazývají "protinádorové sloučeniny", protože mohou pomoci svou protirakovinovou schopností. Kinkeliba se často používá pro ošetření kožních problémů, stejně jako dráždivého kašle. Často se používá v kombinaci s jinými bylinkami, aby se posílily její účinky. Tento produkt je nabízen bez léčivých účinků po stránce lékařské a nesmí být používán k diagnostice nebo léčbě nemocí. Před použitím pro léčebné účely je nutno poradit se s lékařem.

Kinkeliba list řezaný 30g Combretum micranthum folium cons.
nedostupné
79,00
70,54 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....