Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot.

19.5.2024

Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot?
A:Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot je bylinkový produkt, který se vyrábí z listů africké rostliny Kinkeliba.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot?
A:Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot se může používat jako přísada do čajů nebo bylinných směsí. Stačí 1-2 čajové lžičky na šálek vroucí vody, nechat louhovat a poté slijeme.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy Kinkeliba listu celého 10g Combretum micranthum folium tot pro zdraví?
A:Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot obsahuje velké množství antioxidantů, flavonoidů a dalších látek, které působí protizánětlivě a detoxikačně na tělo. Může také pomoci snížit hladinu cukru v krvi a podporuje zdravou funkci jater.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká varování ohledně použití Kinkeliba listu celého 10g Combretum micranthum folium tot?
A:Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot není vhodný pro těhotné a kojící ženy nebo děti mladší 12 let. Před použitím by se měl konzultovat se zdravotním specialistou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot?
A:Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium

Kinkeliba list celý (Combretum micranthum folium) je plodina s léčivými vlastnostmi, která se v Africe a jihovýchodní Asii tradičně používá pro boj proti různým nemocem. Tato sušená bylina se dnes používá ve formě prášku, odvaru nebo čaje a je součástí mnoha léčebných směsí. Kinkeliba list celý (Combretum micranthum folium) obsahuje řadu složek, které z něj činí cenný léčivý prostředek. Nejdůležitějšími látkami jsou flavonoidy, antioxidanty, mastné kyseliny a organické kyseliny. Tyto látky mají blahodárné účinky na lidský organismus, například: - Podporuje trávení a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi; - Podporuje imunitní systém a pomáhá bojovat proti některým bakteriím, virům a infekcím. - Snižuje záněty a podporuje rychlé hojení ran, popálenin a zranění. - Pomáhá snížit krevní tlak a podporuje srdeční zdraví. - Posiluje mozek a stimuluje nervový systém. Kromě toho se Kinkeliba list celý (Combretum micranthum folium) používá k obnovení fyzické i duševní energie a vitality, stejně jako ke snížení únavy, stresu a úzkosti. Kinkeliba list celý by měl být užíván s opatrností, neboť se nedoporučuje těhotným ženám, starším lidem, kojícím ženám a problematickým pacientům se zdravotním postižením. Před zahájením léčby byste měli vždy konzultovat svého lékaře. Bylina je dostupná ve formě prášku, odvaru nebo čaje v balení o hmotnosti 10 gramů.

Kinkeliba list celý 10g Combretum micranthum folium tot.
Skladem (2 ks)
37,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....