Kinkeliba list 30g(20x1,5g) Combretum micranthum folium plv.

14.4.2024

Kinkeliba list 30g(20x1,5g) Combretum micranthum folium plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Kinkeliba list 30g (20x1,5g) Combretum micranthum folium plv.?
A:Kinkeliba list je sušený list rostliny Combretum micranthum, který se používá při přípravě čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak připravit čaj s Kinkeliba listem?
A:Na jeden šálek čaje se doporučuje dát 1-2 gramy Kinkeliba listu a zalít vroucí vodou. Nechte louhovat 5-10 minut a poté sceďte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní výhody Kinkeliba listu?
A:Kinkeliba list obsahuje řadu antioxidantů, vitamín C a flavonoidy, které mohou pomoci v boji proti stresu, zánětu, nadměrnému cholesterolu a obezitě. Může také pomoci při detoxikaci těla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Kinkeliba list vhodný pro těhotné ženy a kojící matky?
A:Při konzumaci Kinkeliba listu by měli být opatrní těhotné ženy a kojící matky, protože nejsou dostatečné informace o bezpečnosti a účincích na tělo v tomto stavu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze Kinkeliba list kombinovat s jinými bylinami a čajovými směsmi?
A:Kinkeliba list lze kombinovat s jinými bylinami a čajovými směsmi, aby se zvýšil jeho účinek nebo aby se mu změnila chuť. Při kombinaci s jinými látkami však doporučujeme konzultaci s lékařem nebo odborníkem na bylinky.

e Kinkeliba (Combretum micranthum) je stálezelený keř, který může dosáhnout výšky až 15 metrů. Pochází z Afriky, kde byl tradičně používán v medicíně. Listy tohoto stromu jsou oblíbené pro své léčivé vlastnosti, které jsou popsány v mnoha starověkých medicínských pramenech. Kinkeliba listy jsou bohaté na taniny, flavonoidy, lignany a saponiny, které mají protizánětlivé a antioxidační účinky. Látky nacházející se vkinkelibe látek mohou pomoci snížit hladinu cholesterolu v krevním systému, čímž chrání před aterosklerózou. Díky tomu mohou listy kinkelibera snížit riziko vzniku srdečních onemocnění. Listy kinkelibera také obsahují řadu minerálů, včetně železa, vápníku a hořčíku. Tyto minerály podporují zdraví kostí, zubů a svalů. Minerály také posilují imunitní systém, podporují reprodukci a regeneraci buněk a pomáhají regulovat fungování nervového a svalového systému. Kromě léčivých vlastností má kinkeliba také pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Pomáhá udržovat správnou funkci srdce a cév, snižuje arteriální napětí a pomáhá snížit abnormální záchvaty srdečního rytmu. Kinkeliba list je dostupný ve formě prášku, extraktu nebo jako suchý sušený list. Průměrná dávka je 30 g, což odpovídá 20x1,5 g. Tato léčivá bylina se běžně používá v tradiční africké medicíně a její léčivé účinky jsou popsány v různých studiích. Studie ale také ukazují, že tento strom má pozitivní účinky na krevní oběh a imunitní systém. Pokud se rozhodnete léčebné vlastnosti kinkeliby využívat, vždy se poraďte se svým lékařem.

Kinkeliba list 30g(20x1,5g) Combretum micranthum folium plv.
nedostupné
87,00
77,68 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....