Kaštan koňský květ 40g

13.6.2024

Kaštan koňský květ 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ kaštanu koňského květu 40g?
A:Kaštan koňský květ 40g pochází z květů stromu kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum).

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá kaštan koňský květ 40g?
A:Kaštan koňský květ 40g se používá jako přírodní lék na podporu funkce cév a žilního oběhu. Čaj se připravuje luhováním 2 čajových lžiček květů v 250 ml vroucí vody.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat kaštan koňský květ 40g?
A:Kaštan koňský květ 40g by neměli užívat těhotné a kojící ženy, děti do 12 let, lidé s alergií na jiné rostliny z čeledi kaštanovníkovité nebo lidé užívající antikoagulační léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky užívání kaštanu koňského květu 40g?
A:Mezi možné vedlejší účinky užívání kaštanu koňského květu 40g patří nevolnost, průjem, bolesti hlavy a závratě. Pokud se projeví alergická reakce, je nutné užívání ihned přerušit a vyhledat lékařskou pomoc.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je kaštan koňský květ 40g vhodný pro vegetariány a vegany?
A:Ano, kaštan koňský květ 40g je vhodný pro vegetariány a vegany, jelikož se jedná o př

ový Kaštan koňský květ (Aesculus hippocastanum) je bylina, která pochází z čeledí konvolvuláce. Obvykle se vyskytuje v jižní Evropě a Asii. Někdy se nazývá „železný kaštan“, protože má trny a pupeny ve tvaru hroznu, které se obvykle používají pro léčebné účely. Kaštan koňský květ je běžně používán jako léčivá bylina. Listy a květy mohou být zpracovány a poté použity pro léčbu problémů s končetinami, jako jsou bolestivost a otoky. Květy, listy a kořeny mohou být také rozdrceny do prášku a použity externě pro léčebné účely. Lidé v Evropě a v Severní Americe také užívají kaštanový květ k léčbě křečových žil. Považuje se za účinné při snížení otoků a zlepšení krevního oběhu. Prášek z kaštanového květu se obvykle smísí s olivovým olejem a aplikuje se externě. Kaštanový květ je také často používán pro léčbu hašení hnisu. Obsahuje silné antioxidanty, které bojují proti volným radikálům. Tyto antioxidanty mohou pomoci zabránit infekcím, zánětům a dalším zdravotním problémům. Kaštan koňský květ 40g je 100% přírodním produktem, který neobsahuje žádné syntetické látky nebo barviva. Každá dodávka byla testována na kvalitu a čistotu. Kaštanový květ se skladuje a balí v hermeticky uzavřených obalech, aby se zachovala čerstvost a účinnost.

Kaštan koňský květ 40g Aesculus hippocastanum flos cons.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....