Kaštan koňský květ 40g

23.5.2024

Kaštan koňský květ 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký má Kaštan koňský květ účinek na zdraví?
A:Kaštan koňský květ má protizánětlivé a krevní oběh zlepšující účinky, může pomoci při bolestech svalů a kloubů, snižování otoků a křečích. Také se používá jako podpůrný prostředek při křečových žilách a hemeroidy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak bych měl Kaštan koňský květ užívat?
A:Doporučená denní dávka Kaštanu koňského květu je 2-4g. Květy lze užívat vařením nebo louhováním do čaje. Užívání by mělo být konzultováno s lékařem v případě problémů s krvácením nebo užívání léků na ředění krve.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Kaštan koňský květ vhodný pro těhotné a kojící ženy?
A:Vzhledem k nedostatku informací o bezpečnosti užívání Kaštanu koňského květu během těhotenství a kojení, by měly tuto bylinu užívat pouze po konzultaci s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání Kaštanu koňského květu?
A:U některých lidí se mohou objevit vedlejší účinky, jako jsou nevolnost, zvracení a průjem. V případě alergické reakce by měl být okamžitě vyhledán lékařský zásah.

Kaštan koňský květ (Aesculus hippocastanum) je bylina, která se často používá při léčbě některých zdravotních problémů. Kaštan koňský květ se používá suchý, kdy se prášek smíchá s vodou a používá se jako nápoj či obklady. Bylina je pro svou léčivou účinnost zahrnuta v evropském registru léčivých bylin (monografie E1024). Kaštan koňský květ má tradiční léčivé účinky na krevní oběh a srdeční funkci. Tato bylina je také velmi účinná při léčbě onemocnění cévního systému a lze ji použít k prevenci onemocnění i pro léčbu symptomů. Kaštanový prášek a extrakt mohou podpořit srdeční funkci a prokrvování svalů. Obklady z kaštanu mohou být při léčbě krevních sraženin a uvolňování krevních sraženin velmi účinné. Nejlepší je užívat kaštan koňský květ ve formě čaje nebo obklad, ale můžete také užívat hrnky kaštanového prášku. Při léčbě určitých zdravotních problémů se doporučuje užívat kaštan koňský květ ve formě 40 g kaštanového prášku. Před užitím byste se měli poradit s lékařem. Tento přípravek byl schválen Evropskou unií podle jejího nařízení o popisu léčivých vlastností bylin. Stanovené účinky byly potvrzeny tradiční medicínou a vědeckými důkazy. Užívání tohoto přípravku může být zdraví prospěšné při léčbě určitých zdravotních problémů.

Kmín kořenný plod celý 100g Carum carvi fructus tot.
nedostupné
28,00
25,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....