Jitrocelový čaj 30g(20x1,5g)

21.6.2024

Jitrocelový čaj 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel jitrocelového čaje?
A:Jitrocelový čaj se používá pro podporu trávení, snížení zánětu v trávicím traktu, zmírnění potíží spojených s průjmem a uklidnění podrážděného žaludku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje jitrocelový čaj?
A:Pro přípravu jitrocelového čaje stačí zalít jednu sáček čaje vroucí vodou a nechat louhovat 5-10 minut. Poté může být čaj konzumován teplý nebo studený.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik sáčků čaje obsahuje balení jitrocelového čaje?
A:Balení jitrocelového čaje obsahuje 20 sáčků po 1,5g čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl konzumovat jitrocelový čaj?
A:Osoby trpící alergií na jitrocel by měly jitrocelový čaj konzumovat s opatrností. Dále by měli být opatrní lidé užívající léky na srdeční potíže, protože jitrocel může ovlivnit jejich účinek.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze jitrocelový čaj uchovávat delší dobu?
A:Ano, jitrocelový čaj lze skladovat v suchu a temnu po dobu až 24 měsíců, pokud není poškozen balení.

Jitrocelový čaj 30g (20x1,5g) Jitrocelový čaj, také známý jako Menthae arvensis, je bylina pocházející ze severní Afriky. Je to druh třapatka, který bývá někdy nazýván také jako „Havlíček“. Tato rostlina je známá pro své léčivé vlastnosti. Co se týče léčebných vlastností, Jitrocelový čaj je bohatý na flavonoidy a další léčivé látky, kterým se připisuje účinek na snížení horečky, potlačení bolesti a úlevu od svalového napětí. Také je všeobecně uznáváno, že Jitrocelový čaj dokáže povzbudit trávení a zmírnit problémy se žaludkem a střevy. Pokud byste chtěli použít Jitrocelový čaj k léčbě různých onemocnění, doporučuje se použít 1 až 3 krabičky kávy denně. Před použitím byste měli nejdříve poradit se svým lékařem. Vzhledem k tomu, že Jitrocelový čaj obsahuje některé látky, které mohou být pro některé lidi toxické, zvlášť pro ty, kteří jsou citliví na tyto látky, je třeba používat Jitrocelový čaj s opatrností. Příliš velké dávky mohou způsobit vedlejší účinky, jako je nepravidelné srdce, bolesti hlavy, nevolnost a zvracení. Celkově je Jitrocelový čaj skvělou alternativou pro léčbu různých onemocnění. Lidé, kteří si jej vyberou, by však měli zůstat obezřetní a v případě jakýchkoli potíží se obraťte na svého lékaře.

Jmelí bílé nať 100g Visci albi herba cons.
Skladem (10+ ks)
62,00
55,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....