Jehlice trnitá kořen 100g

27.5.2024

Jehlice trnitá kořen 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to jehlice trnitá kořen?
A:Jehlice trnitá kořen je druh bylinky, který se používá v tradiční medicíně jako přírodní lék na různé zdravotní problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá jehlice trnitá kořen?
A:Jehlice trnitá kořen se může užívat ve formě čaje nebo jako doplněk stravy ve formě kapslí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní přínosy jehlice trnitá kořene pro zdraví?
A:Jehlice trnitá kořen má protizánětlivé vlastnosti a může pomoci snížit hladinu cukru v krvi, podporovat trávení a imunitní systém, a také působit jako diuretikum.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání jehlice trnitá kořene?
A:Při správném dávkování a používání podle doporučení může být jehlice trnitá kořen bezpečný. Nicméně by měli lidé s chronickými onemocněními konzultovat s lékařem před začátkem užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu jehlice trnitá kořen zakoupit?
A:Jehlice trnitá kořen je dostupná v mnoha přírodních lékárnách a obchodech se zdravou výživou. Můžete si také zakoupit jehlice trnitá kořen online.

. Jehlice trnitá kořen (Achillea millefolium), má už dlouho skvělou reputaci jako léčivá bylina. Jako člen rodiny astrovitých je to stálezelená rostlina se zářivou šeříkovou barvou. Vyskytuje se především v Evropě a Asii, běžné kultivary jsou odolné ve většině klimatických podmínek. Kořen jehlice trnité je bílý s hustými listy, tmavě zelenými pupeny a jemnými špičkami. Kořen jehlice trnité má řadu léčivých vlastností. Je bohatý na vitamín C, antioxidanty a flavonoidy, které pomáhají chránit před volnými radikály. Může také snížit hladinu cukru v krvi a zlepšit imunitní funkce. Dále má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti, které se používají k léčbě vředů, vyrážek, potíží s klouby a dokonce i anomalie oběhového systému. Kromě výše uvedených léčivých vlastností, konzumace jehlice trnité může také poskytnout energii a radost. Extrakt kořene jehlice trnité je vysoce koncentrovaný a efektivní, takže je mnohem silnější než samotný kořen jehlice trnité. Populární je konzumace jehlice trnité jako čaj, nebo mletí v prášku a smíchání do různých jídel. Pro požadovaný léčebný účinek je vhodné užívat 100g kvalitního kořene jehlice trnité denně.

Jehlice trnitá kořen 100g Ononis spinosa radix cons.
Skladem (10+ ks)
63,00
56,25 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....