Jasmín křovitý květ 20g

23.5.2024

Jasmín křovitý květ 20g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní vlastnosti jasmínu křovitého?
A:Jasmín křovitý je aromatická rostlina, která je často používána v kosmetice a parfumerii díky svému krásnému a sladkému aroma.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá jasmín křovitý?
A:Jasmín křovitý se může používat různými způsoby, například jako ingredience v kosmetice nebo parfémech, ale také se může použít pro aromaterapii nebo pro přípravu čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ jasmínu křovitého?
A:Jasmín křovitý pochází ze subtropických oblastí v Asii a oblastech na východě Afriky. V současné době se však pěstuje po celém světě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou další využití jasmínu křovitého?
A:Kromě kosmetiky a aromaterapie lze jasmín křovitý také použít jako bylinu k léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, křeče, deprese a úzkost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je jasmín křovitý bezpečný pro použití?
A:Pokud je používán správně, jasmín křovitý je obecně považován za bezpečný pro použití. Nicméně, jako u každé byliny nebo přírodního produktu, je důležité dbát na správnou dávku a konzultovat používání s odborníkem, zejména pokud máte zdravotní potíže nebo berete léky.

e Jasmín křovitý květ (20g) je léčivá bylina s dlouhou historií v tradiční medicíně. Jasmín křovitý květ se používá jako sedativum a antispasmodikum, jakož i k podpoře trávení. Kromě toho také pomáhá řešit depresi, úzkost, nervozitu a ospalost. Také napomáhá zlepšovat duševní a fyzické pohodu. Listy jasmínu křovitého květu jsou bohaté na antioxidanty, které posilují imunitní systém a pomáhají bojovat proti volným radikálům. Jasmín křovitý květ může pomoci při léčbě astmatu, zánětu plic a kašle. Díky svému sedativnímu účinku může být užíván pro léčbu úzkosti, nespavosti a nadváhy. Květy jasmínu křovitého květu mohou být použity k výrobě léčivých čajů a tinktur. Jeho listy mohou být také použity k přípravě odvarů. Jasmín křovitý květ se obvykle doporučuje v kombinaci s dalšími léčivými bylinami. Před užíváním by měly být pečlivě zváženy kontraindikace a možné nežádoucí účinky. Proto by pacienti měli před jeho užíváním vždy konzultovat se svým lékařem.

Jasmín křovitý květ 20g Jasminum officinale flos tot.
Skladem (10+ ks)
31,00
27,68 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....