Jasan ztepilý list 50g

27.5.2024

Jasan ztepilý list 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Jasan ztepilý list?
A:Jasan ztepilý list je bylinný přípravek z lístků jasanu ztepilého, který se tradičně používá pro podporu správné funkce močových orgánů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Jasan ztepilý list užívá?
A:Jasan ztepilý list se obvykle užívá jako čajový nálev. Na šálek vroucí vody stačí přibližně jedna čajová lžička sušených jasanových lístků, které necháme asi deset minut louhovat a poté sceďeme.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Jasan ztepilý list pomoci při močových infekcích?
A:Ano, Jasan ztepilý list má protizánětlivé účinky a může pomoci při léčbě močových infekcí. Doporučuje se však konzultovat s lékařem před samoléčbou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Jasan ztepilý list nějaké vedlejší účinky?
A:Běžně se nepředpokládají žádné vážné vedlejší účinky, ale při nadužívání může dojít k bolesti žaludku nebo průjmu. Také se nedoporučuje užívání během těhotenství.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit Jasan ztepilý list?
A:Jasan ztepilý list je k dostání v lékárnách nebo v eshopech specializujících se na bylinné přípravky a doplňky stravy.

e. Jasan ztepilý list (Gleditsia triacanthos) je stálezelený, vysoký keř se špičatými listy a žlutozeleny plody. Roste v Severní Americe a Evropě. Listy jasanu jsou hojně používány ve starověku k léčbě mnoha onemocnění. Listy jasanu jsou bohaté na vitamín C, draslík, hořčík, železo a flavonoidy. obsahují také pentosany, saponiny, taniny, fytosteroly, aminokyseliny a mnoho dalších látek. U lidí se listy jasanu často používají k léčbě diabetu, anémie, gastrointestinálních potíží, srdečních onemocnění, kostních problémů a problémů s krevním obrazem. Kromě toho, léčivé vlastnosti listů jasanu mohou také pomoci posílit imunitní systém. Mají antioxidační a protizánětlivé účinky, což pomáhá bojovat proti bakteriálním a virovým infekcím. Kromě toho mohou listy jasanu také snížit hladinu cholesterolu v krvi a urychlit hojení ran. Používejte 50 g sušených listů jasanu pro vaření nebo k léčebným účelům. Je možné je zalít vroucí vodou po dobu 10-15 minut a použít infuzi na nápoje, koupele nebo obklady.

Jasan ztepilý list 50g Fraxinus excelsior folium cons.
nedostupné
41,00
36,61 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....